
Allsvenskan · Szwecja
Gais: forma i statystyki
Forma PPZPR
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Orgryte IS | 4:2 | P |
| 10.10 | U Sirius | 0:1 | P |
| 09.20 | N Mjallby AIF | 0:3 | Z |
| 09.14 | N Djurgardens IF | 2:0 | P |
| 09.05 | U BK Hacken | 0:0 | R |
| 08.31 | U IF Brommapojkarna | 4:0 | Z |
| 08.23 | N Hammarby FF | 2:0 | P |
| 08.16 | U Malmo FF | 0:1 | P |
| 08.09 | N Halmstad | 0:2 | Z |
| 07.26 | U Halmstad | 1:1 | R |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 8 | 6 | 10 | 30:25 |
| U siebie | 12 | 5 | 4 | 3 | 16:5 |
| Na wyjeździe | 12 | 3 | 2 | 7 | 14:20 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 71% (17/24) | 50% (6/12) | 92% (11/12) |
| Over 2.5 gola | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Over 3.5 gola | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Obie drużyny strzelą | 33% (8/24) | 17% (2/12) | 50% (6/12) |
| Czyste konto | 42% (10/24) | 58% (7/12) | 25% (3/12) |
| Nie strzelił gola | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Zwycięstwa | 33% (8/24) | 42% (5/12) | 25% (3/12) |
| Remisy | 25% (6/24) | 33% (4/12) | 17% (2/12) |
| Gol w 1. połowie | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 25% (6/24) | 8% (1/12) | 42% (5/12) |
| Gol w 2. połowie | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (12/24) | 33% (4/12) | 67% (8/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 79% (19/24) | 92% (11/12) | 67% (8/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (12/24) | 67% (8/12) | 33% (4/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 21% (5/24) | 33% (4/12) | 8% (1/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (3/24) | 17% (2/12) | 8% (1/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rasmus Niklasson Nap | 23 | 1872 | 3 | 3 | 24 | 12 | 41 | 0 | 0 |
| Mergim Krasniqi Bra | 19 | 1696 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| August Wängberg Obr | 21 | 1617 | 0 | 2 | 4 | 0 | 21 | 1 | 0 |
| Oskar Ågren Obr | 21 | 1608 | 0 | 0 | 4 | 0 | 21 | 3 | 1 |
| Joackim Fagerjord Pom | 20 | 1583 | 2 | 1 | 9 | 3 | 18 | 6 | 0 |
| Róbert Frosti Thorkelsson Pom | 19 | 1581 | 4 | 0 | 29 | 18 | 10 | 1 | 0 |
| Matteo de Brienne Obr | 22 | 1428 | 0 | 2 | 11 | 3 | 9 | 2 | 0 |
| William Milovanovic Pom | 19 | 1391 | 2 | 4 | 20 | 10 | 61 | 8 | 0 |
| Robin Frej Obr | 20 | 1350 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | 3 | 0 |
| Samuel Salter Nap | 21 | 1340 | 6 | 2 | 37 | 19 | 20 | 3 | 0 |
| Max Andersson Nap | 22 | 1149 | 3 | 1 | 19 | 9 | 21 | 1 | 0 |
| Filip Beckman Obr | 18 | 1143 | 0 | 0 | 12 | 4 | 9 | 2 | 0 |
| Henry Sletsjoe Pom | 17 | 1117 | 2 | 0 | 11 | 5 | 36 | 6 | 1 |
| Anes Cardaklija Obr | 15 | 991 | 2 | 0 | 5 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Oscar Pettersson Nap | 20 | 736 | 1 | 0 | 15 | 7 | 2 | 0 | 0 |
| Robin Wendin Thomasson Obr | 13 | 592 | 1 | 1 | 4 | 3 | 6 | 3 | 0 |
| Nikola Vasic Nap | 11 | 582 | 2 | 0 | 26 | 8 | 7 | 0 | 0 |
| Dennis Collander Pom | 9 | 374 | 0 | 2 | 4 | 0 | 5 | 1 | 0 |
| Simon Girke Jørgensen Nap | 10 | 340 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Andreas Hermansen Bra | 4 | 284 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Kees Sims Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Mohamed Bawa Pom | 9 | 179 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Shalom Ekong Nap | 8 | 168 | 1 | 0 | 10 | 4 | 2 | 0 | 0 |
| Jonas Lindberg Pom | 12 | 141 | 0 | 1 | 2 | 1 | 6 | 2 | 0 |
| Blessing Asuman Dankwa Nap | 4 | 123 | 0 | 0 | 2 | 2 | 3 | 0 | 0 |
| Christos Gravius Pom | 3 | 115 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Kevin Holmén Pom | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Lucas Hedlund Nap | 3 | 54 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |