
Allsvenskan · Švédsko
Kalmar FF: forma a statistiky
Forma PPPPP
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
5
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.12 | V Malmo FF | 1:0 | P |
| 09.20 | D BK Hacken | 0:5 | P |
| 09.13 | V IF Elfsborg | 1:0 | P |
| 09.07 | D Djurgardens IF | 0:1 | P |
| 08.29 | V Halmstad | 1:0 | P |
| 08.23 | V Vasteras SK FK | 0:0 | R |
| 08.16 | D Hammarby FF | 0:4 | P |
| 08.09 | V IFK Goteborg | 3:2 | P |
| 08.01 | V BK Hacken | 1:1 | R |
| 07.25 | D Mjallby AIF | 2:1 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 23 | 5 | 4 | 14 | 21:37 |
| Doma | 11 | 5 | 2 | 4 | 14:17 |
| Venku | 12 | 0 | 2 | 10 | 7:20 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 65% (15/23) | 82% (9/11) | 50% (6/12) |
| Over 2,5 gólu | 48% (11/23) | 64% (7/11) | 33% (4/12) |
| Over 3,5 gólu | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Oba týmy skórují | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Čisté konto | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Nedal gól | 52% (12/23) | 36% (4/11) | 67% (8/12) |
| Výhry | 22% (5/23) | 45% (5/11) | 0% (0/12) |
| Remízy | 17% (4/23) | 18% (2/11) | 17% (2/12) |
| Gól v 1. poločase | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Gól ve 2. poločase | 74% (17/23) | 82% (9/11) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 35% (8/23) | 45% (5/11) | 25% (3/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 35% (8/23) | 36% (4/11) | 33% (4/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 4% (1/23) | 9% (1/11) | 0% (0/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/23) | 0% (0/11) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 83% (19/23) | 73% (8/11) | 92% (11/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 65% (15/23) | 55% (6/11) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 57% (13/23) | 45% (5/11) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 52% (12/23) | 36% (4/11) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 35% (8/23) | 27% (3/11) | 42% (5/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 78% (18/23) | 73% (8/11) | 83% (10/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 65% (15/23) | 64% (7/11) | 67% (8/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 26% (6/23) | 27% (3/11) | 25% (3/12) |
| Over 6,5 rohu | 87% (20/23) | 82% (9/11) | 92% (11/12) |
| Over 7,5 rohu | 74% (17/23) | 73% (8/11) | 75% (9/12) |
| Over 8,5 rohu | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Over 9,5 rohu | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Over 10,5 rohu | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Over 11,5 rohu | 35% (8/23) | 45% (5/11) | 25% (3/12) |
| Over 12,5 rohu | 30% (7/23) | 45% (5/11) | 17% (2/12) |