PropsyTypera
Allsvenskan · Švédsko

Vasteras SK FK: forma a statistiky

Forma VPVVP

Aktuální série

1
bez porážky
1
výher v řadě
0
proher v řadě
1
zápasů se vstřeleným gólem
1
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.18D Mjallby AIF1:0V
10.09V IFK Goteborg1:0P
09.19D Malmo FF2:0V
09.12V AIK Stockholm1:4V
09.05D Sirius0:1P
08.29V BK Hacken1:3V
08.23D Kalmar FF0:0R
08.14V IF Elfsborg3:0P
08.10D Djurgardens IF1:0V
08.03V Djurgardens IF6:0P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem24115835:36
Doma1254318:13
Venku1261517:23

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu67% (16/24)58% (7/12)75% (9/12)
Over 2,5 gólu50% (12/24)25% (3/12)75% (9/12)
Over 3,5 gólu38% (9/24)25% (3/12)50% (6/12)
Oba týmy skórují42% (10/24)33% (4/12)50% (6/12)
Čisté konto33% (8/24)50% (6/12)17% (2/12)
Nedal gól33% (8/24)25% (3/12)42% (5/12)
Výhry46% (11/24)42% (5/12)50% (6/12)
Remízy21% (5/24)33% (4/12)8% (1/12)
Gól v 1. poločase75% (18/24)67% (8/12)83% (10/12)
Over 1,5 v 1. poločase38% (9/24)25% (3/12)50% (6/12)
Gól ve 2. poločase71% (17/24)67% (8/12)75% (9/12)
Over 1,5 ve 2. poločase42% (10/24)25% (3/12)58% (7/12)
Over 1,5 žluté karty79% (19/24)83% (10/12)75% (9/12)
Over 2,5 žluté karty67% (16/24)58% (7/12)75% (9/12)
Over 3,5 žluté karty38% (9/24)33% (4/12)42% (5/12)
Over 4,5 žluté karty21% (5/24)25% (3/12)17% (2/12)
Over 5,5 žluté karty17% (4/24)17% (2/12)17% (2/12)
Over 6,5 žluté karty8% (2/24)17% (2/12)0% (0/12)
Over 7,5 žluté karty8% (2/24)17% (2/12)0% (0/12)
Fauly týmu Over 8,592% (22/24)83% (10/12)100% (12/12)
Fauly týmu Over 9,588% (21/24)75% (9/12)100% (12/12)
Fauly týmu Over 10,588% (21/24)75% (9/12)100% (12/12)
Fauly týmu Over 11,575% (18/24)67% (8/12)83% (10/12)
Fauly týmu Over 12,575% (18/24)67% (8/12)83% (10/12)
Fauly týmu Over 13,563% (15/24)67% (8/12)58% (7/12)
Fauly v zápase Over 20,5100% (24/24)100% (12/12)100% (12/12)
Fauly v zápase Over 22,575% (18/24)67% (8/12)83% (10/12)
Fauly v zápase Over 24,563% (15/24)58% (7/12)67% (8/12)
Fauly v zápase Over 26,546% (11/24)50% (6/12)42% (5/12)
Over 6,5 rohu83% (20/24)92% (11/12)75% (9/12)
Over 7,5 rohu67% (16/24)67% (8/12)67% (8/12)
Over 8,5 rohu54% (13/24)67% (8/12)42% (5/12)
Over 9,5 rohu50% (12/24)58% (7/12)42% (5/12)
Over 10,5 rohu33% (8/24)25% (3/12)42% (5/12)
Over 11,5 rohu21% (5/24)8% (1/12)33% (4/12)
Over 12,5 rohu13% (3/24)8% (1/12)17% (2/12)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Simon Gefvert Zál242156141032510
Mamadou Diagne Zál242071111764020
Elis Jäger Bra2320700000111
Herman Magnusson Obr23204810822520
Philip Bonde Obr24182221942210
Taonsa Axel Úto2216399047243630
Karl Gunnarsson Úto2413792221112530
Jonathan Karlsson Obr23119501651420
Mikkel Ladefoged Úto1410879231162840
Marcus Baggesen Zál1797914621210
Victor Wernersson Obr1894400001130
Mattias Hellisdal Zál1993812541010
Ismet Lushaku Zál1590414422310
Jens Magnusson Úto17879231131020
Abdelrahman Boudah Úto1778912134720
Frédéric Nsabiyumva Obr1272610531210
Bonaventure Lendambi Úto10538201371240
Jack Tagesson Obr135350000700
Jonathan Ring Úto94690153521
Madiou Keita Obr64020000410
Jonny Melvin Ljungqvist Obr101140011300
A. Fagerström Bra1900000000
Peter Amoran Obr3380000000
Leonardo Bark Obr2230021000
Casper Andreasen Úto1200000000
Musab Abdi Mohamud Zál6150000100
Lucas Sibelius Zál2110010000
Levi Hansas Zál110000000