
Allsvenskan · Szwecja
Vasteras SK FK: forma i statystyki
Forma ZPZZP
Dziś o 14:00: Vasteras SK FK vs Mjallby AIF
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
1
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Mjallby AIF | 1:0 | Z |
| 10.09 | N IFK Goteborg | 1:0 | P |
| 09.19 | U Malmo FF | 2:0 | Z |
| 09.12 | N AIK Stockholm | 1:4 | Z |
| 09.05 | U Sirius | 0:1 | P |
| 08.29 | N BK Hacken | 1:3 | Z |
| 08.23 | U Kalmar FF | 0:0 | R |
| 08.14 | N IF Elfsborg | 3:0 | P |
| 08.10 | U Djurgardens IF | 1:0 | Z |
| 08.03 | N Djurgardens IF | 6:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 11 | 5 | 8 | 35:36 |
| U siebie | 12 | 5 | 4 | 3 | 18:13 |
| Na wyjeździe | 12 | 6 | 1 | 5 | 17:23 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Over 2.5 gola | 50% (12/24) | 25% (3/12) | 75% (9/12) |
| Over 3.5 gola | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Obie drużyny strzelą | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Czyste konto | 33% (8/24) | 50% (6/12) | 17% (2/12) |
| Nie strzelił gola | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Zwycięstwa | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Remisy | 21% (5/24) | 33% (4/12) | 8% (1/12) |
| Gol w 1. połowie | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Gol w 2. połowie | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 79% (19/24) | 83% (10/12) | 75% (9/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 92% (22/24) | 83% (10/12) | 100% (12/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 88% (21/24) | 75% (9/12) | 100% (12/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 88% (21/24) | 75% (9/12) | 100% (12/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 100% (24/24) | 100% (12/12) | 100% (12/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 54% (13/24) | 67% (8/12) | 42% (5/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 21% (5/24) | 8% (1/12) | 33% (4/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |