
Allsvenskan · Szwecja
Degerfors IF: forma i statystyki
Forma RPPZP
Aktualne serie
1
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.10 | N Mjallby AIF | 1:1 | R |
| 09.20 | U Hammarby FF | 0:1 | P |
| 09.14 | N Sirius | 2:0 | P |
| 09.05 | U Halmstad | 2:0 | Z |
| 08.29 | N IF Elfsborg | 2:0 | P |
| 08.23 | N IF Brommapojkarna | 2:0 | P |
| 08.16 | U IFK Goteborg | 3:0 | Z |
| 08.09 | N Malmo FF | 1:2 | Z |
| 08.02 | N IFK Goteborg | 2:0 | P |
| 07.25 | U Djurgardens IF | 0:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 23 | 5 | 5 | 13 | 20:35 |
| U siebie | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:15 |
| Na wyjeździe | 12 | 2 | 3 | 7 | 9:20 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 83% (19/23) | 64% (7/11) | 100% (12/12) |
| Over 2.5 gola | 39% (9/23) | 45% (5/11) | 33% (4/12) |
| Over 3.5 gola | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Obie drużyny strzelą | 39% (9/23) | 36% (4/11) | 42% (5/12) |
| Czyste konto | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Nie strzelił gola | 48% (11/23) | 45% (5/11) | 50% (6/12) |
| Zwycięstwa | 22% (5/23) | 27% (3/11) | 17% (2/12) |
| Remisy | 22% (5/23) | 18% (2/11) | 25% (3/12) |
| Gol w 1. połowie | 65% (15/23) | 55% (6/11) | 75% (9/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 17% (4/23) | 27% (3/11) | 8% (1/12) |
| Gol w 2. połowie | 87% (20/23) | 82% (9/11) | 92% (11/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 48% (11/23) | 36% (4/11) | 58% (7/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 83% (19/23) | 82% (9/11) | 83% (10/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 61% (14/23) | 64% (7/11) | 58% (7/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 35% (8/23) | 27% (3/11) | 42% (5/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 17% (4/23) | 18% (2/11) | 17% (2/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 13% (3/23) | 18% (2/11) | 8% (1/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 9% (2/23) | 9% (1/11) | 8% (1/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 83% (19/23) | 91% (10/11) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 78% (18/23) | 91% (10/11) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 70% (16/23) | 73% (8/11) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 70% (16/23) | 73% (8/11) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 57% (13/23) | 64% (7/11) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 43% (10/23) | 55% (6/11) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 83% (19/23) | 82% (9/11) | 83% (10/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 70% (16/23) | 64% (7/11) | 75% (9/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 57% (13/23) | 64% (7/11) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 52% (12/23) | 55% (6/11) | 50% (6/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 87% (20/23) | 100% (11/11) | 75% (9/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 78% (18/23) | 91% (10/11) | 67% (8/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 61% (14/23) | 55% (6/11) | 67% (8/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 48% (11/23) | 55% (6/11) | 42% (5/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 43% (10/23) | 45% (5/11) | 42% (5/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 35% (8/23) | 27% (3/11) | 42% (5/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 26% (6/23) | 18% (2/11) | 33% (4/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Igonen Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ahmad Faqa Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| L. Fritzson Nap | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| B. Hussein Pom | 1 | 90 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Nikolai Skuseth Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| D. Sundgren Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| M. Hamilton Obr | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| N. Girmai Netabay Pom | 1 | 86 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Arman Taranis Nap | 1 | 77 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 |
| N. Milleskog Pom | 1 | 72 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| S. Ohlsson Obr | 1 | 72 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| S. Diatara Obr | 1 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| R. Dzabic Pom | 1 | 18 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| D. Vukojević Nap | 1 | 13 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| E. Barsoum Pom | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |