
Allsvenskan · Szwecja
Mjallby AIF: forma i statystyki
Forma PRPRR
Dziś o 14:00: Vasteras SK FK vs Mjallby AIF
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Vasteras SK FK | 1:0 | P |
| 10.10 | U Degerfors IF | 1:1 | R |
| 09.20 | U Gais | 0:3 | P |
| 09.16 | N AIK Stockholm | 1:1 | R |
| 09.11 | N BK Hacken | 1:1 | R |
| 09.07 | U IFK Goteborg | 1:4 | P |
| 09.03 | U Djurgardens IF | 0:2 | P |
| 08.31 | N Djurgardens IF | 4:0 | P |
| 08.15 | U Sirius | 4:3 | Z |
| 08.08 | U IF Elfsborg | 0:1 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 5 | 8 | 11 | 28:40 |
| U siebie | 12 | 3 | 2 | 7 | 12:19 |
| Na wyjeździe | 12 | 2 | 6 | 4 | 16:21 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Over 2.5 gola | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 3.5 gola | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |
| Obie drużyny strzelą | 50% (12/24) | 33% (4/12) | 67% (8/12) |
| Czyste konto | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Nie strzelił gola | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Zwycięstwa | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Remisy | 33% (8/24) | 17% (2/12) | 50% (6/12) |
| Gol w 1. połowie | 63% (15/24) | 42% (5/12) | 83% (10/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Gol w 2. połowie | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 67% (16/24) | 75% (9/12) | 58% (7/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 75% (18/24) | 58% (7/12) | 92% (11/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 42% (10/24) | 58% (7/12) | 25% (3/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 42% (10/24) | 58% (7/12) | 25% (3/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (9/24) | 58% (7/12) | 17% (2/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 29% (7/24) | 42% (5/12) | 17% (2/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Bergström Nap | 24 | 2015 | 9 | 0 | 37 | 22 | 30 | 1 | 0 |
| Jesper Gustavsson Pom | 23 | 2011 | 0 | 2 | 5 | 1 | 34 | 5 | 0 |
| Robin Wallinder Bra | 20 | 1805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abdullah Iqbal Obr | 21 | 1690 | 0 | 2 | 1 | 1 | 16 | 4 | 0 |
| Axel Norén Obr | 21 | 1658 | 0 | 0 | 11 | 6 | 22 | 2 | 1 |
| Villiam Granath Pom | 23 | 1588 | 1 | 2 | 18 | 6 | 25 | 1 | 0 |
| Tony Miettinen Obr | 20 | 1573 | 0 | 1 | 11 | 4 | 27 | 6 | 0 |
| Viktor Gustafson Pom | 19 | 1239 | 0 | 1 | 7 | 4 | 33 | 5 | 0 |
| Jeppe Kjaer Nap | 18 | 1067 | 3 | 1 | 19 | 8 | 29 | 5 | 0 |
| Tom Pettersson Obr | 16 | 996 | 1 | 0 | 7 | 3 | 12 | 5 | 0 |
| Áki Samuelsen Nap | 17 | 985 | 2 | 3 | 22 | 14 | 14 | 3 | 0 |
| Max Nielsen Obr | 17 | 871 | 0 | 3 | 10 | 3 | 14 | 0 | 0 |
| Elliot Stroud Pom | 10 | 810 | 3 | 1 | 14 | 9 | 6 | 0 | 0 |
| Abdoulie Manneh Nap | 11 | 804 | 2 | 3 | 23 | 10 | 4 | 0 | 0 |
| Ludwig Thorell Pom | 9 | 651 | 1 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Ludvig Tidstrand Pom | 17 | 585 | 0 | 0 | 7 | 2 | 15 | 3 | 0 |
| Olle Lindberg Pom | 16 | 559 | 3 | 1 | 6 | 4 | 11 | 1 | 0 |
| Ali Youssef Nap | 10 | 478 | 1 | 0 | 19 | 9 | 5 | 1 | 0 |
| Ludvig Svanberg Obr | 8 | 398 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Romeo Leandersson Pom | 12 | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Mads Enggård Pom | 7 | 345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Ian Hoffmann Obr | 5 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Martin Agnarsson Pom | 4 | 189 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Sebastian Hansen Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A. Lundin Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Teo Helge Pom | 4 | 155 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Bork Bang-Kittilsen Nap | 5 | 132 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Timo Stavitski Nap | 4 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Villum Dalsgaard Nap | 2 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christian Tchouante Obr | 1 | 27 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ibrahim Adewale Nap | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |