PropsyTypera
Allsvenskan · Szwecja

Mjallby AIF: forma i statystyki

Forma PRPRR

Dziś o 14:00: Vasteras SK FK vs Mjallby AIF

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18N Vasteras SK FK1:0P
10.10U Degerfors IF1:1R
09.20U Gais0:3P
09.16N AIK Stockholm1:1R
09.11N BK Hacken1:1R
09.07U IFK Goteborg1:4P
09.03U Djurgardens IF0:2P
08.31N Djurgardens IF4:0P
08.15U Sirius4:3Z
08.08U IF Elfsborg0:1P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem24581128:40
U siebie1232712:19
Na wyjeździe1226416:21

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola79% (19/24)75% (9/12)83% (10/12)
Over 2.5 gola46% (11/24)42% (5/12)50% (6/12)
Over 3.5 gola25% (6/24)17% (2/12)33% (4/12)
Obie drużyny strzelą50% (12/24)33% (4/12)67% (8/12)
Czyste konto17% (4/24)25% (3/12)8% (1/12)
Nie strzelił gola42% (10/24)50% (6/12)33% (4/12)
Zwycięstwa21% (5/24)25% (3/12)17% (2/12)
Remisy33% (8/24)17% (2/12)50% (6/12)
Gol w 1. połowie63% (15/24)42% (5/12)83% (10/12)
Over 1.5 w 1. połowie33% (8/24)25% (3/12)42% (5/12)
Gol w 2. połowie71% (17/24)67% (8/12)75% (9/12)
Over 1.5 w 2. połowie46% (11/24)58% (7/12)33% (4/12)
Over 1.5 żółtej kartki75% (18/24)83% (10/12)67% (8/12)
Over 2.5 żółtej kartki67% (16/24)75% (9/12)58% (7/12)
Over 3.5 żółtej kartki63% (15/24)75% (9/12)50% (6/12)
Over 4.5 żółtej kartki29% (7/24)33% (4/12)25% (3/12)
Over 5.5 żółtej kartki13% (3/24)8% (1/12)17% (2/12)
Over 6.5 żółtej kartki4% (1/24)0% (0/12)8% (1/12)
Over 7.5 żółtej kartki4% (1/24)0% (0/12)8% (1/12)
Faule drużyny Over 8.592% (22/24)92% (11/12)92% (11/12)
Faule drużyny Over 9.579% (19/24)67% (8/12)92% (11/12)
Faule drużyny Over 10.575% (18/24)58% (7/12)92% (11/12)
Faule drużyny Over 11.571% (17/24)58% (7/12)83% (10/12)
Faule drużyny Over 12.563% (15/24)58% (7/12)67% (8/12)
Faule drużyny Over 13.550% (12/24)50% (6/12)50% (6/12)
Faule w meczu Over 20.583% (20/24)83% (10/12)83% (10/12)
Faule w meczu Over 22.575% (18/24)75% (9/12)75% (9/12)
Faule w meczu Over 24.571% (17/24)75% (9/12)67% (8/12)
Faule w meczu Over 26.558% (14/24)58% (7/12)58% (7/12)
Over 6.5 rzutu rożnego71% (17/24)75% (9/12)67% (8/12)
Over 7.5 rzutu rożnego54% (13/24)58% (7/12)50% (6/12)
Over 8.5 rzutu rożnego50% (12/24)58% (7/12)42% (5/12)
Over 9.5 rzutu rożnego42% (10/24)58% (7/12)25% (3/12)
Over 10.5 rzutu rożnego42% (10/24)58% (7/12)25% (3/12)
Over 11.5 rzutu rożnego38% (9/24)58% (7/12)17% (2/12)
Over 12.5 rzutu rożnego29% (7/24)42% (5/12)17% (2/12)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Jacob Bergström Nap2420159037223010
Jesper Gustavsson Pom23201102513450
Robin Wallinder Bra2018050000000
Abdullah Iqbal Obr21169002111640
Axel Norén Obr211658001162221
Villiam Granath Pom231588121862510
Tony Miettinen Obr201573011142760
Viktor Gustafson Pom19123901743350
Jeppe Kjaer Nap181067311982950
Tom Pettersson Obr1699610731250
Áki Samuelsen Nap179852322141430
Max Nielsen Obr17871031031400
Elliot Stroud Pom1081031149600
Abdoulie Manneh Nap11804232310400
Ludwig Thorell Pom96511262100
Ludvig Tidstrand Pom1758500721530
Olle Lindberg Pom1655931641110
Ali Youssef Nap1047810199510
Ludvig Svanberg Obr83980011700
Romeo Leandersson Pom123630000310
Mads Enggård Pom734500001010
Ian Hoffmann Obr51950000310
Martin Agnarsson Pom41890020610
Sebastian Hansen Bra21800000000
A. Lundin Bra21800000000
Teo Helge Pom41550021210
Bork Bang-Kittilsen Nap51320031000
Timo Stavitski Nap41120000200
Villum Dalsgaard Nap2420000000
Christian Tchouante Obr1270010000
Ibrahim Adewale Nap1130000110