PropsyTypera
Allsvenskan · Szwecja

Orgryte IS: forma i statystyki

Forma ZPPPR

Dziś o 16:30: Orgryte IS vs Gais

Aktualne serie

1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.18U Gais4:2Z
10.11N BK Hacken3:0P
09.19U Sirius1:2P
09.13N Malmo FF4:1P
09.06U Hammarby FF1:1R
08.30N IFK Goteborg1:0P
08.22U Halmstad1:1R
08.16N IF Brommapojkarna3:1P
08.08U AIK Stockholm3:4P
08.02N AIK Stockholm0:3Z

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem24461429:54
U siebie1226421:22
Na wyjeździe1220108:32

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola92% (22/24)92% (11/12)92% (11/12)
Over 2.5 gola58% (14/24)58% (7/12)58% (7/12)
Over 3.5 gola38% (9/24)42% (5/12)33% (4/12)
Obie drużyny strzelą58% (14/24)92% (11/12)25% (3/12)
Czyste konto13% (3/24)8% (1/12)17% (2/12)
Nie strzelił gola33% (8/24)8% (1/12)58% (7/12)
Zwycięstwa17% (4/24)17% (2/12)17% (2/12)
Remisy25% (6/24)50% (6/12)0% (0/12)
Gol w 1. połowie79% (19/24)75% (9/12)83% (10/12)
Over 1.5 w 1. połowie42% (10/24)50% (6/12)33% (4/12)
Gol w 2. połowie83% (20/24)75% (9/12)92% (11/12)
Over 1.5 w 2. połowie58% (14/24)75% (9/12)42% (5/12)
Over 1.5 żółtej kartki79% (19/24)100% (12/12)58% (7/12)
Over 2.5 żółtej kartki58% (14/24)67% (8/12)50% (6/12)
Over 3.5 żółtej kartki38% (9/24)42% (5/12)33% (4/12)
Over 4.5 żółtej kartki17% (4/24)25% (3/12)8% (1/12)
Over 5.5 żółtej kartki0% (0/24)0% (0/12)0% (0/12)
Over 6.5 żółtej kartki0% (0/24)0% (0/12)0% (0/12)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/24)0% (0/12)0% (0/12)
Faule drużyny Over 8.583% (20/24)75% (9/12)92% (11/12)
Faule drużyny Over 9.571% (17/24)67% (8/12)75% (9/12)
Faule drużyny Over 10.558% (14/24)50% (6/12)67% (8/12)
Faule drużyny Over 11.542% (10/24)33% (4/12)50% (6/12)
Faule drużyny Over 12.538% (9/24)25% (3/12)50% (6/12)
Faule drużyny Over 13.521% (5/24)8% (1/12)33% (4/12)
Faule w meczu Over 20.563% (15/24)58% (7/12)67% (8/12)
Faule w meczu Over 22.542% (10/24)25% (3/12)58% (7/12)
Faule w meczu Over 24.533% (8/24)17% (2/12)50% (6/12)
Faule w meczu Over 26.513% (3/24)0% (0/12)25% (3/12)
Over 6.5 rzutu rożnego88% (21/24)75% (9/12)100% (12/12)
Over 7.5 rzutu rożnego75% (18/24)67% (8/12)83% (10/12)
Over 8.5 rzutu rożnego63% (15/24)67% (8/12)58% (7/12)
Over 9.5 rzutu rożnego50% (12/24)50% (6/12)50% (6/12)
Over 10.5 rzutu rożnego42% (10/24)42% (5/12)42% (5/12)
Over 11.5 rzutu rożnego38% (9/24)42% (5/12)33% (4/12)
Over 12.5 rzutu rożnego29% (7/24)33% (4/12)25% (3/12)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Hampus Gustafsson Bra2421670000000
Tobias Sana Nap232021461381140
Benjamin Laturnus Pom24193211823030
Mikael Dyrestam Obr221915021452320
Owen Parker Price Pom231865051142320
Daniel Paulson Pom221817101252821
Christoffer Styffe Obr221768211271120
William Hofvander Nap2315612235191630
Michael Parker Obr23135901601720
Noah Christoffersson Nap181344813017700
Sebastian Lagerlund Obr17126110721330
Anton Andreasson Obr241179301451300
Adam Andersson Pom1182011331010
Jerome Tibbling Ugwo Nap18666311572640
Johan Hammar Obr84770051510
Charlie Vindehall Pom103580120700
William Svensson Obr103380010600
Marlon Ebietomere Obr112080011310
Jonathan Azulay Obr71650000000
Hampus Dahlqvist Obr71490010300
Demirel Hodžić Pom71400000620
Liam Filip Andersson Nap3931021300
Viktor Ekblom Nap3922042200
Rasmus Alm Pom3630000200
David Obou Nap3500000000
D. Obou 1280000000
William Kenndal Pom6260010110