
Allsvenskan · Szwecja
Orgryte IS: forma i statystyki
Forma ZPPPR
Dziś o 16:30: Orgryte IS vs Gais
Aktualne serie
1
bez porażki
1
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
1
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Gais | 4:2 | Z |
| 10.11 | N BK Hacken | 3:0 | P |
| 09.19 | U Sirius | 1:2 | P |
| 09.13 | N Malmo FF | 4:1 | P |
| 09.06 | U Hammarby FF | 1:1 | R |
| 08.30 | N IFK Goteborg | 1:0 | P |
| 08.22 | U Halmstad | 1:1 | R |
| 08.16 | N IF Brommapojkarna | 3:1 | P |
| 08.08 | U AIK Stockholm | 3:4 | P |
| 08.02 | N AIK Stockholm | 0:3 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 4 | 6 | 14 | 29:54 |
| U siebie | 12 | 2 | 6 | 4 | 21:22 |
| Na wyjeździe | 12 | 2 | 0 | 10 | 8:32 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Over 2.5 gola | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Over 3.5 gola | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Obie drużyny strzelą | 58% (14/24) | 92% (11/12) | 25% (3/12) |
| Czyste konto | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Nie strzelił gola | 33% (8/24) | 8% (1/12) | 58% (7/12) |
| Zwycięstwa | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
| Remisy | 25% (6/24) | 50% (6/12) | 0% (0/12) |
| Gol w 1. połowie | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Gol w 2. połowie | 83% (20/24) | 75% (9/12) | 92% (11/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 58% (14/24) | 75% (9/12) | 42% (5/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 79% (19/24) | 100% (12/12) | 58% (7/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 83% (20/24) | 75% (9/12) | 92% (11/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 42% (10/24) | 33% (4/12) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 38% (9/24) | 25% (3/12) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 21% (5/24) | 8% (1/12) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 33% (8/24) | 17% (2/12) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 13% (3/24) | 0% (0/12) | 25% (3/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (21/24) | 75% (9/12) | 100% (12/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hampus Gustafsson Bra | 24 | 2167 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Tobias Sana Nap | 23 | 2021 | 4 | 6 | 13 | 8 | 11 | 4 | 0 |
| Benjamin Laturnus Pom | 24 | 1932 | 1 | 1 | 8 | 2 | 30 | 3 | 0 |
| Mikael Dyrestam Obr | 22 | 1915 | 0 | 2 | 14 | 5 | 23 | 2 | 0 |
| Owen Parker Price Pom | 23 | 1865 | 0 | 5 | 11 | 4 | 23 | 2 | 0 |
| Daniel Paulson Pom | 22 | 1817 | 1 | 0 | 12 | 5 | 28 | 2 | 1 |
| Christoffer Styffe Obr | 22 | 1768 | 2 | 1 | 12 | 7 | 11 | 2 | 0 |
| William Hofvander Nap | 23 | 1561 | 2 | 2 | 35 | 19 | 16 | 3 | 0 |
| Michael Parker Obr | 23 | 1359 | 0 | 1 | 6 | 0 | 17 | 2 | 0 |
| Noah Christoffersson Nap | 18 | 1344 | 8 | 1 | 30 | 17 | 7 | 0 | 0 |
| Sebastian Lagerlund Obr | 17 | 1261 | 1 | 0 | 7 | 2 | 13 | 3 | 0 |
| Anton Andreasson Obr | 24 | 1179 | 3 | 0 | 14 | 5 | 13 | 0 | 0 |
| Adam Andersson Pom | 11 | 820 | 1 | 1 | 3 | 3 | 10 | 1 | 0 |
| Jerome Tibbling Ugwo Nap | 18 | 666 | 3 | 1 | 15 | 7 | 26 | 4 | 0 |
| Johan Hammar Obr | 8 | 477 | 0 | 0 | 5 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Charlie Vindehall Pom | 10 | 358 | 0 | 1 | 2 | 0 | 7 | 0 | 0 |
| William Svensson Obr | 10 | 338 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| Marlon Ebietomere Obr | 11 | 208 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Jonathan Azulay Obr | 7 | 165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Hampus Dahlqvist Obr | 7 | 149 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Demirel Hodžić Pom | 7 | 140 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 |
| Liam Filip Andersson Nap | 3 | 93 | 1 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 |
| Viktor Ekblom Nap | 3 | 92 | 2 | 0 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 |
| Rasmus Alm Pom | 3 | 63 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| David Obou Nap | 3 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| D. Obou | 1 | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| William Kenndal Pom | 6 | 26 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 |