
Allsvenskan · Szwecja
Sirius: forma i statystyki
Forma RZZZZ
Dziś o 14:00: Sirius vs IF Elfsborg
Aktualne serie
5
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
5
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U IF Elfsborg | 2:2 | R |
| 10.10 | N Gais | 0:1 | Z |
| 09.19 | N Orgryte IS | 1:2 | Z |
| 09.14 | U Degerfors IF | 2:0 | Z |
| 09.05 | N Vasteras SK FK | 0:1 | Z |
| 08.31 | U Malmo FF | 0:1 | P |
| 08.21 | U BK Hacken | 0:3 | P |
| 08.15 | N Mjallby AIF | 4:3 | P |
| 08.10 | U IF Brommapojkarna | 2:2 | R |
| 08.03 | N Halmstad | 0:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 17 | 4 | 3 | 55:30 |
| U siebie | 12 | 7 | 3 | 2 | 27:17 |
| Na wyjeździe | 12 | 10 | 1 | 1 | 28:13 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 2.5 gola | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Over 3.5 gola | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Obie drużyny strzelą | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Czyste konto | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Nie strzelił gola | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Zwycięstwa | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Remisy | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Gol w 1. połowie | 83% (20/24) | 100% (12/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Gol w 2. połowie | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 21% (5/24) | 8% (1/12) | 33% (4/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 75% (18/24) | 58% (7/12) | 92% (11/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 54% (13/24) | 50% (6/12) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 96% (23/24) | 92% (11/12) | 100% (12/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |