
Allsvenskan · Szwecja
Djurgardens IF: forma i statystyki
Forma ZZPZZ
Aktualne serie
2
bez porażki
2
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
9
mecze ze strzelonym golem
2
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | N IF Brommapojkarna | 0:2 | Z |
| 10.11 | N Hammarby FF | 0:1 | Z |
| 09.20 | U IF Elfsborg | 1:2 | P |
| 09.14 | U Gais | 2:0 | Z |
| 09.07 | N Kalmar FF | 0:1 | Z |
| 09.03 | N Mjallby AIF | 0:2 | Z |
| 08.31 | U Mjallby AIF | 4:0 | Z |
| 08.24 | N Malmo FF | 0:3 | Z |
| 08.16 | U AIK Stockholm | 1:3 | P |
| 08.10 | N Vasteras SK FK | 1:0 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 15 | 2 | 7 | 50:21 |
| U siebie | 12 | 6 | 1 | 5 | 30:14 |
| Na wyjeździe | 12 | 9 | 1 | 2 | 20:7 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 71% (17/24) | 92% (11/12) | 50% (6/12) |
| Over 2.5 gola | 54% (13/24) | 75% (9/12) | 33% (4/12) |
| Over 3.5 gola | 33% (8/24) | 50% (6/12) | 17% (2/12) |
| Obie drużyny strzelą | 38% (9/24) | 50% (6/12) | 25% (3/12) |
| Czyste konto | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Nie strzelił gola | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Zwycięstwa | 63% (15/24) | 50% (6/12) | 75% (9/12) |
| Remisy | 8% (2/24) | 8% (1/12) | 8% (1/12) |
| Gol w 1. połowie | 79% (19/24) | 92% (11/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 46% (11/24) | 67% (8/12) | 25% (3/12) |
| Gol w 2. połowie | 83% (20/24) | 100% (12/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 83% (20/24) | 67% (8/12) | 100% (12/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 71% (17/24) | 50% (6/12) | 92% (11/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 46% (11/24) | 33% (4/12) | 58% (7/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 13% (3/24) | 17% (2/12) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 8% (1/12) | 0% (0/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 8% (1/12) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (12/24) | 33% (4/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 75% (18/24) | 58% (7/12) | 92% (11/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 54% (13/24) | 50% (6/12) | 58% (7/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |