PropsyTypera
Szwecja

Allsvenskan: statystyki i forma

Propozycje dnia →

Liga w liczbach

Na podstawie 191 rozegranych meczów tego sezonu.

2.93
goli na mecz
80%
Over 1.5
53%
Over 2.5
31%
Over 3.5
51%
obie strzelą
41%
wygrane gospodarzy
23%
remisy
36%
wygrane gości

Dzisiejsze mecze

W każdej kolumnie: gospodarz | gość, w tym sezonie. Po meczu: ✓ / ✗ czy weszło Over 2.5 i BTTS, a przy kartkach i rożnych liczba w tym meczu.

14:00Koniec 2:2Sirius vs IF Elfsborg
Over 2.5
71% | 50%
✓
BTTS
58% | 63%
✓
Kartki
2.9 | 3.3
4
Rożne
11.1 | 9.7
14
14:00Koniec 1:0Vasteras SK FK vs Mjallby AIF
Over 2.5
50% | 46%
✗
BTTS
42% | 50%
✗
Kartki
3.4 | 3.5
4
Rożne
9.5 | 9.3
9
16:30Koniec 0:1Halmstad vs Hammarby FF
Over 2.5
38% | 50%
✗
BTTS
46% | 46%
✗
Kartki
2.8 | 2.8
2
Rożne
11.4 | 9.3
14
16:30Koniec 0:1Malmo FF vs BK Hacken
Over 2.5
58% | 54%
✗
BTTS
54% | 54%
✗
Kartki
3.9 | 3.7
5
Rożne
10.5 | 11.2
18
16:30Koniec 4:2Orgryte IS vs Gais
Over 2.5
58% | 38%
✓
BTTS
58% | 33%
✓
Kartki
2.9 | 3.3
3
Rożne
10.2 | 9.7
9

Sędziowie

Średnia żółtych kartek w meczach prowadzonych przez sędziego i jak często mecz przekraczał 3.5, 4.5 i 5.5 kartki. Sędziowie z mniej niż 3 meczami są pominięci. Średnia ligi: 3.34.

SędziaMeczeŻółte/meczOver 3.5Over 4.5Over 5.5Dziś
Joakim Sars45.5075%75%25%
Glenn Nyberg94.0056%44%11%
Joakim Ostling64.0067%50%17%
Fredrik Klitte173.8853%29%18%
Adi Aganovic163.7556%31%6%
Oscar Johnson173.7135%24%18%
Kristoffer Karlsson173.4747%18%12%
Richard Sundell153.3353%27%13%
Tess Olofsson43.2525%25%0%
Victor Wolf173.1847%18%6%
Granit Maqedonci172.9441%18%6%
Adam Ladeback162.9444%19%0%
Erik Mattsson152.5320%13%7%
Mohammed Al-Hakim162.4425%13%0%

To dane z rozegranych meczów: sędzia nie decyduje o wyniku sam, a próba bywa mała.

Liderzy ligi

Zawodnicy grający w tej lidze w tym sezonie.

Gole

  1. 1. Kristian Stromland Lien Djurgardens IF16
  2. 2. Isak Bjerkebo Sirius14
  3. 3. Paulos Abraham Hammarby FF14
  4. 4. Gustav Lindgren BK Hacken12
  5. 5. Jacob Bergström Mjallby AIF9
  6. 6. Bo Åsulv Hegland Djurgardens IF9
  7. 7. Victor Lind Hammarby FF9
  8. 8. Julius Lindberg BK Hacken9
  9. 9. Taonsa Axel Vasteras SK FK9
  10. 10. Leo Östman IF Elfsborg9

Asysty

  1. 1. Bo Åsulv Hegland Djurgardens IF14
  2. 2. Victor Lind Hammarby FF11
  3. 3. Charles Sagoe Jr. Kalmar FF8
  4. 4. Adrian Svanback BK Hacken7
  5. 5. Isak Bjerkebo Sirius6
  6. 6. Marcus Lindberg Sirius6
  7. 7. Tobias Sana Orgryte IS6
  8. 8. Kristian Stromland Lien Djurgardens IF6
  9. 9. Sead Hakšabanović Malmo FF6
  10. 10. Julius Lindberg BK Hacken6

Strzały

  1. 1. Isak Bjerkebo Sirius62
  2. 2. Victor Lind Hammarby FF62
  3. 3. Paulos Abraham Hammarby FF59
  4. 4. Montader Madjed Hammarby FF57
  5. 5. Nahir Besara Hammarby FF55
  6. 6. Kristian Stromland Lien Djurgardens IF54
  7. 7. Tobias Heintz IFK Goteborg53
  8. 8. Julius Lindberg BK Hacken51
  9. 9. Taonsa Axel Vasteras SK FK47
  10. 10. Gustav Lindgren BK Hacken44

Strzały na 90 minut (min. 450 minut)

  1. 1. Nikola Vasic Gais4.3
  2. 2. Nahir Besara Hammarby FF3.8
  3. 3. Ali Youssef Mjallby AIF3.6
  4. 4. Linus Carlstrand AIK Stockholm3.1
  5. 5. Frank Junior Adjei Hammarby FF3.1
  6. 6. Victor Lind Hammarby FF3.0
  7. 7. Paulos Abraham Hammarby FF2.8
  8. 8. Montader Madjed Hammarby FF2.8
  9. 9. Oskar Fallenius Djurgardens IF2.8
  10. 10. Daníel Tristan Guðjohnsen Malmo FF2.7

Kartki (czerwona = 2)

  1. 1. Mads Hansen IF Brommapojkarna8
  2. 2. William Milovanovic Gais8
  3. 3. Henry Sletsjoe Gais8
  4. 4. Abdoulaye Doumbia BK Hacken7
  5. 5. Hampus Skoglund Hammarby FF6
  6. 6. Miro Tenho Djurgardens IF6
  7. 7. Otto Rosengren Malmo FF6
  8. 8. Rami Kaib Halmstad6
  9. 9. Mohamed Soumah Sirius6
  10. 10. Joackim Fagerjord Gais6

Faule

  1. 1. William Milovanovic Gais61
  2. 2. Otto Rosengren Malmo FF48
  3. 3. Kazper Karlsson Degerfors IF44
  4. 4. Rasmus Niklasson Gais41
  5. 5. Mamadou Diagne Vasteras SK FK40
  6. 6. Melker Heier Sirius37
  7. 7. Charlie Rosenqvist Djurgardens IF37
  8. 8. Hussein Carneil Halmstad37
  9. 9. Taonsa Axel Vasteras SK FK36
  10. 10. Henry Sletsjoe Gais36

Najlepsze drużyny

Najczęściej Over 2.5

  1. 1IF Brommapojkarna 71% (17/24)
  2. 2Sirius 71% (17/24)
  3. 3AIK Stockholm 67% (16/24)

Najczęściej obie strzelą

  1. 1AIK Stockholm 71% (17/24)
  2. 2IF Brommapojkarna 71% (17/24)
  3. 3IF Elfsborg 63% (15/24)

Najwięcej czystych kont

  1. 1Djurgardens IF 54% (13/24)
  2. 2BK Hacken 42% (10/24)
  3. 3Gais 42% (10/24)

Najdłuższe serie

Bez porażki

  1. 1IFK Goteborg 7 meczów
  2. 2BK Hacken 5 meczów
  3. 3Sirius 5 meczów

Z rzędu wygrane

  1. 1BK Hacken 3 meczów
  2. 2Djurgardens IF 2 meczów
  3. 3Hammarby FF 1 meczów

Z rzędu przegrane

  1. 1Kalmar FF 5 meczów
  2. 2Gais 2 meczów
  3. 3Halmstad 2 meczów

Tabele statystyk