
Allsvenskan · Szwecja
IF Brommapojkarna: forma i statystyki
Forma PZPPZ
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.16 | U Djurgardens IF | 0:2 | P |
| 10.10 | N AIK Stockholm | 5:6 | Z |
| 09.19 | U IFK Goteborg | 0:1 | P |
| 09.13 | N Hammarby FF | 3:1 | P |
| 09.06 | U IF Elfsborg | 2:1 | Z |
| 08.31 | N Gais | 4:0 | P |
| 08.23 | U Degerfors IF | 2:0 | Z |
| 08.16 | U Orgryte IS | 3:1 | Z |
| 08.10 | N Sirius | 2:2 | R |
| 08.02 | U Malmo FF | 1:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 8 | 6 | 10 | 36:43 |
| U siebie | 12 | 4 | 3 | 5 | 15:15 |
| Na wyjeździe | 12 | 4 | 3 | 5 | 21:28 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 92% (22/24) | 83% (10/12) | 100% (12/12) |
| Over 2.5 gola | 71% (17/24) | 50% (6/12) | 92% (11/12) |
| Over 3.5 gola | 38% (9/24) | 17% (2/12) | 58% (7/12) |
| Obie drużyny strzelą | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Czyste konto | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Nie strzelił gola | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Zwycięstwa | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Remisy | 25% (6/24) | 25% (3/12) | 25% (3/12) |
| Gol w 1. połowie | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Gol w 2. połowie | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 54% (13/24) | 50% (6/12) | 58% (7/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 13% (3/24) | 17% (2/12) | 8% (1/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 8% (1/12) | 0% (0/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 8% (1/12) | 0% (0/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 58% (14/24) | 42% (5/12) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 33% (8/24) | 17% (2/12) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 29% (7/24) | 17% (2/12) | 42% (5/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 29% (7/24) | 17% (2/12) | 42% (5/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 38% (9/24) | 50% (6/12) | 25% (3/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 25% (6/24) | 33% (4/12) | 17% (2/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andreas Troelsen Obr | 24 | 2160 | 3 | 0 | 10 | 4 | 13 | 0 | 0 |
| Oliver Zandén Obr | 24 | 2143 | 1 | 4 | 14 | 4 | 17 | 2 | 0 |
| Leo Cavallius Bra | 23 | 2048 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
| Simon Strand Pom | 22 | 1785 | 3 | 0 | 17 | 4 | 24 | 3 | 0 |
| Mads Hansen Pom | 20 | 1741 | 8 | 6 | 35 | 16 | 15 | 4 | 2 |
| Kaare Barslund Pom | 22 | 1615 | 1 | 0 | 8 | 5 | 17 | 2 | 0 |
| Oliver Berg Nap | 18 | 1471 | 3 | 5 | 22 | 12 | 16 | 4 | 0 |
| Jordan Simpson Obr | 17 | 1399 | 0 | 0 | 2 | 0 | 9 | 5 | 0 |
| Lukas Björklund Pom | 21 | 1028 | 3 | 0 | 12 | 9 | 22 | 3 | 0 |
| Rasmus Örqvist Obr | 13 | 957 | 0 | 1 | 1 | 0 | 13 | 0 | 0 |
| Sion Oppong Nap | 14 | 941 | 2 | 1 | 9 | 7 | 7 | 0 | 0 |
| Alex Timossi Andersson Obr | 9 | 810 | 1 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 |
| Oskar Cotton Obr | 14 | 773 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 |
| David Isso Nap | 15 | 719 | 1 | 1 | 12 | 6 | 16 | 0 | 0 |
| Wilmer Odefalk Pom | 9 | 692 | 1 | 1 | 5 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Obilor Denzel Okeke Pom | 14 | 596 | 1 | 0 | 9 | 4 | 3 | 0 | 0 |
| Anton Kurochkin Pom | 13 | 555 | 3 | 2 | 13 | 5 | 16 | 0 | 0 |
| Kamilcan Sever Nap | 16 | 554 | 3 | 2 | 9 | 5 | 18 | 1 | 0 |
| Kevin Ackermann Pom | 6 | 498 | 0 | 0 | 3 | 2 | 9 | 1 | 0 |
| Mohamed Wael Derbali Pom | 7 | 300 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| P. Vagić Obr | 3 | 183 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Elton Hedstrom Nap | 4 | 178 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Serge-Junior Martinsson Ngouali Pom | 10 | 163 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 |
| Atle Wahlund Pom | 3 | 133 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 |
| Rasmus Bergvall Obr | 5 | 132 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 |
| Davor Blažević Bra | 2 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bidemi Amole Nap | 5 | 93 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Issiaga Camara Pom | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Emir El-Kathemi Obr | 1 | 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Hlynur Freyr Karlsson Obr | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Luka Petrovic Nap | 1 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Evans Botchway Pom | 1 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |