PropsyTypera
Allsvenskan · Szwecja

IF Brommapojkarna: forma i statystyki

Forma PZPPZ

Aktualne serie

0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu

Ostatnie mecze

DataRywalWynik
10.16U Djurgardens IF0:2P
10.10N AIK Stockholm5:6Z
09.19U IFK Goteborg0:1P
09.13N Hammarby FF3:1P
09.06U IF Elfsborg2:1Z
08.31N Gais4:0P
08.23U Degerfors IF2:0Z
08.16U Orgryte IS3:1Z
08.10N Sirius2:2R
08.02U Malmo FF1:2P

Bilans

MeczeMZRPBramki
Razem24861036:43
U siebie1243515:15
Na wyjeździe1243521:28

Statystyki

StatystykaRazemU siebieWyjazd
Over 1.5 gola92% (22/24)83% (10/12)100% (12/12)
Over 2.5 gola71% (17/24)50% (6/12)92% (11/12)
Over 3.5 gola38% (9/24)17% (2/12)58% (7/12)
Obie drużyny strzelą71% (17/24)67% (8/12)75% (9/12)
Czyste konto8% (2/24)17% (2/12)0% (0/12)
Nie strzelił gola21% (5/24)17% (2/12)25% (3/12)
Zwycięstwa33% (8/24)33% (4/12)33% (4/12)
Remisy25% (6/24)25% (3/12)25% (3/12)
Gol w 1. połowie63% (15/24)58% (7/12)67% (8/12)
Over 1.5 w 1. połowie33% (8/24)25% (3/12)42% (5/12)
Gol w 2. połowie83% (20/24)83% (10/12)83% (10/12)
Over 1.5 w 2. połowie58% (14/24)50% (6/12)67% (8/12)
Over 1.5 żółtej kartki79% (19/24)75% (9/12)83% (10/12)
Over 2.5 żółtej kartki54% (13/24)50% (6/12)58% (7/12)
Over 3.5 żółtej kartki33% (8/24)25% (3/12)42% (5/12)
Over 4.5 żółtej kartki13% (3/24)17% (2/12)8% (1/12)
Over 5.5 żółtej kartki4% (1/24)8% (1/12)0% (0/12)
Over 6.5 żółtej kartki4% (1/24)8% (1/12)0% (0/12)
Over 7.5 żółtej kartki0% (0/24)0% (0/12)0% (0/12)
Faule drużyny Over 8.567% (16/24)58% (7/12)75% (9/12)
Faule drużyny Over 9.558% (14/24)42% (5/12)75% (9/12)
Faule drużyny Over 10.542% (10/24)25% (3/12)58% (7/12)
Faule drużyny Over 11.533% (8/24)17% (2/12)50% (6/12)
Faule drużyny Over 12.529% (7/24)17% (2/12)42% (5/12)
Faule drużyny Over 13.521% (5/24)17% (2/12)25% (3/12)
Faule w meczu Over 20.571% (17/24)67% (8/12)75% (9/12)
Faule w meczu Over 22.550% (12/24)50% (6/12)50% (6/12)
Faule w meczu Over 24.529% (7/24)17% (2/12)42% (5/12)
Faule w meczu Over 26.525% (6/24)17% (2/12)33% (4/12)
Over 6.5 rzutu rożnego88% (21/24)92% (11/12)83% (10/12)
Over 7.5 rzutu rożnego75% (18/24)67% (8/12)83% (10/12)
Over 8.5 rzutu rożnego67% (16/24)58% (7/12)75% (9/12)
Over 9.5 rzutu rożnego58% (14/24)58% (7/12)58% (7/12)
Over 10.5 rzutu rożnego54% (13/24)58% (7/12)50% (6/12)
Over 11.5 rzutu rożnego38% (9/24)50% (6/12)25% (3/12)
Over 12.5 rzutu rożnego25% (6/24)33% (4/12)17% (2/12)

Kadra w tym sezonie

Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.

ZawodnikMeczeMin.GAStrzałyCelneFauleŻółteCzerwone
Andreas Troelsen Obr242160301041300
Oliver Zandén Obr242143141441720
Leo Cavallius Bra2320480100020
Simon Strand Pom221785301742430
Mads Hansen Pom2017418635161542
Kaare Barslund Pom22161510851720
Oliver Berg Nap1814713522121640
Jordan Simpson Obr1713990020950
Lukas Björklund Pom211028301292230
Rasmus Örqvist Obr1395701101300
Sion Oppong Nap149412197700
Alex Timossi Andersson Obr98101032530
Oskar Cotton Obr147730120600
David Isso Nap15719111261600
Wilmer Odefalk Pom969211511120
Obilor Denzel Okeke Pom145961094300
Anton Kurochkin Pom13555321351600
Kamilcan Sever Nap1655432951810
Kevin Ackermann Pom64980032910
Mohamed Wael Derbali Pom73000020310
P. Vagić Obr31830000000
Elton Hedstrom Nap41780022100
Serge-Junior Martinsson Ngouali Pom101630000220
Atle Wahlund Pom31330020210
Rasmus Bergvall Obr51320031110
Davor Blažević Bra21120000000
Bidemi Amole Nap5930020300
Issiaga Camara Pom2210000000
Emir El-Kathemi Obr1170000100
Hlynur Freyr Karlsson Obr1110000000
Luka Petrovic Nap190000000
Evans Botchway Pom180000000