PropsyTypera
Allsvenskan · Švédsko

IF Brommapojkarna: forma a statistiky

Forma PVPPV

Aktuální série

0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě

Poslední zápasy

DatumSoupeřVýsledek
10.16D Djurgardens IF0:2P
10.10V AIK Stockholm5:6V
09.19D IFK Goteborg0:1P
09.13V Hammarby FF3:1P
09.06D IF Elfsborg2:1V
08.31V Gais4:0P
08.23D Degerfors IF2:0V
08.16D Orgryte IS3:1V
08.10V Sirius2:2R
08.02D Malmo FF1:2P

Bilance

ZápasyZVRPGóly
Celkem24861036:43
Doma1243515:15
Venku1243521:28

Statistiky

StatistikaCelkemDomaVenku
Over 1,5 gólu92% (22/24)83% (10/12)100% (12/12)
Over 2,5 gólu71% (17/24)50% (6/12)92% (11/12)
Over 3,5 gólu38% (9/24)17% (2/12)58% (7/12)
Oba týmy skórují71% (17/24)67% (8/12)75% (9/12)
Čisté konto8% (2/24)17% (2/12)0% (0/12)
Nedal gól21% (5/24)17% (2/12)25% (3/12)
Výhry33% (8/24)33% (4/12)33% (4/12)
Remízy25% (6/24)25% (3/12)25% (3/12)
Gól v 1. poločase63% (15/24)58% (7/12)67% (8/12)
Over 1,5 v 1. poločase33% (8/24)25% (3/12)42% (5/12)
Gól ve 2. poločase83% (20/24)83% (10/12)83% (10/12)
Over 1,5 ve 2. poločase58% (14/24)50% (6/12)67% (8/12)
Over 1,5 žluté karty79% (19/24)75% (9/12)83% (10/12)
Over 2,5 žluté karty54% (13/24)50% (6/12)58% (7/12)
Over 3,5 žluté karty33% (8/24)25% (3/12)42% (5/12)
Over 4,5 žluté karty13% (3/24)17% (2/12)8% (1/12)
Over 5,5 žluté karty4% (1/24)8% (1/12)0% (0/12)
Over 6,5 žluté karty4% (1/24)8% (1/12)0% (0/12)
Over 7,5 žluté karty0% (0/24)0% (0/12)0% (0/12)
Fauly týmu Over 8,567% (16/24)58% (7/12)75% (9/12)
Fauly týmu Over 9,558% (14/24)42% (5/12)75% (9/12)
Fauly týmu Over 10,542% (10/24)25% (3/12)58% (7/12)
Fauly týmu Over 11,533% (8/24)17% (2/12)50% (6/12)
Fauly týmu Over 12,529% (7/24)17% (2/12)42% (5/12)
Fauly týmu Over 13,521% (5/24)17% (2/12)25% (3/12)
Fauly v zápase Over 20,571% (17/24)67% (8/12)75% (9/12)
Fauly v zápase Over 22,550% (12/24)50% (6/12)50% (6/12)
Fauly v zápase Over 24,529% (7/24)17% (2/12)42% (5/12)
Fauly v zápase Over 26,525% (6/24)17% (2/12)33% (4/12)
Over 6,5 rohu88% (21/24)92% (11/12)83% (10/12)
Over 7,5 rohu75% (18/24)67% (8/12)83% (10/12)
Over 8,5 rohu67% (16/24)58% (7/12)75% (9/12)
Over 9,5 rohu58% (14/24)58% (7/12)58% (7/12)
Over 10,5 rohu54% (13/24)58% (7/12)50% (6/12)
Over 11,5 rohu38% (9/24)50% (6/12)25% (3/12)
Over 12,5 rohu25% (6/24)33% (4/12)17% (2/12)

Kádr v této sezoně

Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.

HráčZápasyMin.GAStřelyNa brankuFaulyŽlutéČervené
Andreas Troelsen Obr242160301041300
Oliver Zandén Obr242143141441720
Leo Cavallius Bra2320480100020
Simon Strand Zál221785301742430
Mads Hansen Zál2017418635161542
Kaare Barslund Zál22161510851720
Oliver Berg Úto1814713522121640
Jordan Simpson Obr1713990020950
Lukas Björklund Zál211028301292230
Rasmus Örqvist Obr1395701101300
Sion Oppong Úto149412197700
Alex Timossi Andersson Obr98101032530
Oskar Cotton Obr147730120600
David Isso Úto15719111261600
Wilmer Odefalk Zál969211511120
Obilor Denzel Okeke Zál145961094300
Anton Kurochkin Zál13555321351600
Kamilcan Sever Úto1655432951810
Kevin Ackermann Zál64980032910
Mohamed Wael Derbali Zál73000020310
P. Vagić Obr31830000000
Elton Hedstrom Úto41780022100
Serge-Junior Martinsson Ngouali Zál101630000220
Atle Wahlund Zál31330020210
Rasmus Bergvall Obr51320031110
Davor Blažević Bra21120000000
Bidemi Amole Úto5930020300
Issiaga Camara Zál2210000000
Emir El-Kathemi Obr1170000100
Hlynur Freyr Karlsson Obr1110000000
Luka Petrovic Úto190000000
Evans Botchway Zál180000000