
Allsvenskan · Szwecja
Malmo FF: forma i statystyki
Forma PZPZR
Dziś o 16:30: Malmo FF vs BK Hacken
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
1
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U BK Hacken | 0:1 | P |
| 10.12 | U Kalmar FF | 1:0 | Z |
| 09.19 | N Vasteras SK FK | 2:0 | P |
| 09.13 | U Orgryte IS | 4:1 | Z |
| 09.07 | U AIK Stockholm | 0:0 | R |
| 08.31 | N Sirius | 0:1 | Z |
| 08.24 | U Djurgardens IF | 0:3 | P |
| 08.16 | N Gais | 0:1 | Z |
| 08.09 | U Degerfors IF | 1:2 | P |
| 08.02 | N IF Brommapojkarna | 1:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 11 | 3 | 10 | 38:34 |
| U siebie | 13 | 5 | 1 | 7 | 25:21 |
| Na wyjeździe | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 67% (16/24) | 77% (10/13) | 55% (6/11) |
| Over 2.5 gola | 58% (14/24) | 77% (10/13) | 36% (4/11) |
| Over 3.5 gola | 42% (10/24) | 54% (7/13) | 27% (3/11) |
| Obie drużyny strzelą | 54% (13/24) | 62% (8/13) | 45% (5/11) |
| Czyste konto | 33% (8/24) | 23% (3/13) | 45% (5/11) |
| Nie strzelił gola | 17% (4/24) | 23% (3/13) | 9% (1/11) |
| Zwycięstwa | 46% (11/24) | 38% (5/13) | 55% (6/11) |
| Remisy | 13% (3/24) | 8% (1/13) | 18% (2/11) |
| Gol w 1. połowie | 63% (15/24) | 69% (9/13) | 55% (6/11) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 33% (8/24) | 38% (5/13) | 27% (3/11) |
| Gol w 2. połowie | 79% (19/24) | 85% (11/13) | 73% (8/11) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 38% (9/24) | 54% (7/13) | 18% (2/11) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 88% (21/24) | 85% (11/13) | 91% (10/11) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 83% (20/24) | 85% (11/13) | 82% (9/11) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 63% (15/24) | 62% (8/13) | 64% (7/11) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 29% (7/24) | 23% (3/13) | 36% (4/11) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 0% (0/13) | 18% (2/11) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 0% (0/13) | 18% (2/11) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/13) | 9% (1/11) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 96% (23/24) | 100% (13/13) | 91% (10/11) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 96% (23/24) | 100% (13/13) | 91% (10/11) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 83% (20/24) | 92% (12/13) | 73% (8/11) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 75% (18/24) | 92% (12/13) | 55% (6/11) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 71% (17/24) | 85% (11/13) | 55% (6/11) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 58% (14/24) | 69% (9/13) | 45% (5/11) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 96% (23/24) | 100% (13/13) | 91% (10/11) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 83% (20/24) | 92% (12/13) | 73% (8/11) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 67% (16/24) | 77% (10/13) | 55% (6/11) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 58% (14/24) | 69% (9/13) | 45% (5/11) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 96% (23/24) | 92% (12/13) | 100% (11/11) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 79% (19/24) | 77% (10/13) | 82% (9/11) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 71% (17/24) | 62% (8/13) | 82% (9/11) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 58% (14/24) | 46% (6/13) | 73% (8/11) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 46% (11/24) | 31% (4/13) | 64% (7/11) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 25% (6/24) | 15% (2/13) | 36% (4/11) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 17% (4/24) | 8% (1/13) | 27% (3/11) |