
Allsvenskan · Szwecja
Halmstad: forma i statystyki
Forma PPZPP
Dziś o 16:30: Halmstad vs Hammarby FF
Aktualne serie
0
bez porażki
0
wygrane z rzędu
2
przegrane z rzędu
0
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | U Hammarby FF | 0:1 | P |
| 10.12 | N IF Elfsborg | 4:0 | P |
| 09.20 | U AIK Stockholm | 2:1 | Z |
| 09.12 | N IFK Goteborg | 2:1 | P |
| 09.05 | N Degerfors IF | 2:0 | P |
| 08.29 | U Kalmar FF | 1:0 | Z |
| 08.22 | N Orgryte IS | 1:1 | R |
| 08.17 | N BK Hacken | 1:0 | P |
| 08.09 | U Gais | 0:2 | P |
| 08.03 | U Sirius | 0:2 | P |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 3 | 5 | 16 | 16:45 |
| U siebie | 12 | 3 | 2 | 7 | 9:19 |
| Na wyjeździe | 12 | 0 | 3 | 9 | 7:26 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 2.5 gola | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Over 3.5 gola | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
| Obie drużyny strzelą | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Czyste konto | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Nie strzelił gola | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Zwycięstwa | 13% (3/24) | 25% (3/12) | 0% (0/12) |
| Remisy | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Gol w 1. połowie | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |
| Gol w 2. połowie | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 50% (12/24) | 67% (8/12) | 33% (4/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 38% (9/24) | 58% (7/12) | 17% (2/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 29% (7/24) | 42% (5/12) | 17% (2/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 25% (6/24) | 33% (4/12) | 17% (2/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 83% (20/24) | 75% (9/12) | 92% (11/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 58% (14/24) | 42% (5/12) | 75% (9/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 54% (13/24) | 33% (4/12) | 75% (9/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tim Rönning Bra | 23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Pascal Gregor Obr | 23 | 2070 | 0 | 0 | 3 | 1 | 20 | 1 | 0 |
| Andre Boman Obr | 23 | 2014 | 0 | 1 | 2 | 2 | 17 | 1 | 1 |
| Joel Allansson Pom | 23 | 1904 | 0 | 1 | 9 | 3 | 17 | 1 | 0 |
| Rocco Ascone Pom | 22 | 1762 | 4 | 0 | 17 | 10 | 25 | 4 | 0 |
| Rami Kaib Obr | 22 | 1757 | 0 | 2 | 14 | 3 | 21 | 6 | 0 |
| Hussein Carneil Pom | 23 | 1593 | 2 | 2 | 43 | 22 | 37 | 2 | 0 |
| Ludvig Arvidsson Pom | 21 | 1553 | 2 | 1 | 21 | 11 | 7 | 0 | 0 |
| Omar Faraj Nap | 23 | 1387 | 4 | 0 | 38 | 15 | 24 | 1 | 0 |
| Erko Tougjas Obr | 18 | 1385 | 0 | 0 | 4 | 0 | 15 | 2 | 0 |
| Gabriel Wallentin Obr | 16 | 1278 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Marvin Illary Pom | 22 | 926 | 0 | 2 | 11 | 8 | 11 | 0 | 0 |
| Oliver Kapsimalis Nap | 17 | 755 | 0 | 0 | 9 | 4 | 7 | 1 | 0 |
| Malte Persson Nap | 24 | 621 | 1 | 1 | 15 | 2 | 13 | 0 | 0 |
| Niilo Mäenpää Pom | 11 | 577 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Tom Trybull Pom | 6 | 467 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 4 | 0 |
| Otso Liimatta Pom | 9 | 442 | 2 | 0 | 3 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| Aleksander Nilsson Pom | 10 | 392 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Ajdin Zeljkovic Nap | 6 | 340 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Gustav Friberg Obr | 4 | 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| William Lykke Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Schyberg Obr | 4 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Emmanuel Yeboah Nap | 3 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Vincent Johansson Pom | 2 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Joel Nilsson Pom | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |