
Allsvenskan · Švédsko
IF Elfsborg: forma a statistiky
Forma RVVVP
Dnes v 14:00: Sirius vs IF Elfsborg
Aktuální série
4
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
11
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Sirius | 2:2 | R |
| 10.12 | D Halmstad | 4:0 | V |
| 09.20 | V Djurgardens IF | 1:2 | V |
| 09.13 | D Kalmar FF | 1:0 | V |
| 09.06 | V IF Brommapojkarna | 2:1 | P |
| 08.29 | D Degerfors IF | 2:0 | V |
| 08.23 | V IFK Goteborg | 1:1 | R |
| 08.14 | D Vasteras SK FK | 3:0 | V |
| 08.08 | V Mjallby AIF | 0:1 | V |
| 07.26 | V Malmo FF | 1:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 11 | 8 | 5 | 37:24 |
| Doma | 12 | 7 | 3 | 2 | 21:9 |
| Venku | 12 | 4 | 5 | 3 | 16:15 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Over 2,5 gólu | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Over 3,5 gólu | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Oba týmy skórují | 63% (15/24) | 50% (6/12) | 75% (9/12) |
| Čisté konto | 33% (8/24) | 50% (6/12) | 17% (2/12) |
| Nedal gól | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Výhry | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Remízy | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Gól v 1. poločase | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 8% (2/24) | 0% (0/12) | 17% (2/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 8% (2/24) | 0% (0/12) | 17% (2/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 79% (19/24) | 92% (11/12) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 67% (16/24) | 75% (9/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 25% (6/24) | 25% (3/12) | 25% (3/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Over 6,5 rohu | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 7,5 rohu | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Over 8,5 rohu | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Over 9,5 rohu | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Over 10,5 rohu | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 11,5 rohu | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Over 12,5 rohu | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |