
Allsvenskan · Švédsko
Malmo FF: forma a statistiky
Forma PVPVR
Dnes v 16:30: Malmo FF vs BK Hacken
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D BK Hacken | 0:1 | P |
| 10.12 | D Kalmar FF | 1:0 | V |
| 09.19 | V Vasteras SK FK | 2:0 | P |
| 09.13 | D Orgryte IS | 4:1 | V |
| 09.07 | D AIK Stockholm | 0:0 | R |
| 08.31 | V Sirius | 0:1 | V |
| 08.24 | D Djurgardens IF | 0:3 | P |
| 08.16 | V Gais | 0:1 | V |
| 08.09 | D Degerfors IF | 1:2 | P |
| 08.02 | V IF Brommapojkarna | 1:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 11 | 3 | 10 | 38:34 |
| Doma | 13 | 5 | 1 | 7 | 25:21 |
| Venku | 11 | 6 | 2 | 3 | 13:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 67% (16/24) | 77% (10/13) | 55% (6/11) |
| Over 2,5 gólu | 58% (14/24) | 77% (10/13) | 36% (4/11) |
| Over 3,5 gólu | 42% (10/24) | 54% (7/13) | 27% (3/11) |
| Oba týmy skórují | 54% (13/24) | 62% (8/13) | 45% (5/11) |
| Čisté konto | 33% (8/24) | 23% (3/13) | 45% (5/11) |
| Nedal gól | 17% (4/24) | 23% (3/13) | 9% (1/11) |
| Výhry | 46% (11/24) | 38% (5/13) | 55% (6/11) |
| Remízy | 13% (3/24) | 8% (1/13) | 18% (2/11) |
| Gól v 1. poločase | 63% (15/24) | 69% (9/13) | 55% (6/11) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 33% (8/24) | 38% (5/13) | 27% (3/11) |
| Gól ve 2. poločase | 79% (19/24) | 85% (11/13) | 73% (8/11) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 38% (9/24) | 54% (7/13) | 18% (2/11) |
| Over 1,5 žluté karty | 88% (21/24) | 85% (11/13) | 91% (10/11) |
| Over 2,5 žluté karty | 83% (20/24) | 85% (11/13) | 82% (9/11) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (15/24) | 62% (8/13) | 64% (7/11) |
| Over 4,5 žluté karty | 29% (7/24) | 23% (3/13) | 36% (4/11) |
| Over 5,5 žluté karty | 8% (2/24) | 0% (0/13) | 18% (2/11) |
| Over 6,5 žluté karty | 8% (2/24) | 0% (0/13) | 18% (2/11) |
| Over 7,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/13) | 9% (1/11) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 96% (23/24) | 100% (13/13) | 91% (10/11) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 96% (23/24) | 100% (13/13) | 91% (10/11) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 83% (20/24) | 92% (12/13) | 73% (8/11) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 75% (18/24) | 92% (12/13) | 55% (6/11) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 71% (17/24) | 85% (11/13) | 55% (6/11) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 58% (14/24) | 69% (9/13) | 45% (5/11) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 96% (23/24) | 100% (13/13) | 91% (10/11) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 83% (20/24) | 92% (12/13) | 73% (8/11) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 67% (16/24) | 77% (10/13) | 55% (6/11) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 58% (14/24) | 69% (9/13) | 45% (5/11) |
| Over 6,5 rohu | 96% (23/24) | 92% (12/13) | 100% (11/11) |
| Over 7,5 rohu | 79% (19/24) | 77% (10/13) | 82% (9/11) |
| Over 8,5 rohu | 71% (17/24) | 62% (8/13) | 82% (9/11) |
| Over 9,5 rohu | 58% (14/24) | 46% (6/13) | 73% (8/11) |
| Over 10,5 rohu | 46% (11/24) | 31% (4/13) | 64% (7/11) |
| Over 11,5 rohu | 25% (6/24) | 15% (2/13) | 36% (4/11) |
| Over 12,5 rohu | 17% (4/24) | 8% (1/13) | 27% (3/11) |