
Allsvenskan · Švédsko
Halmstad: forma a statistiky
Forma PPVPP
Dnes v 16:30: Halmstad vs Hammarby FF
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
2
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D Hammarby FF | 0:1 | P |
| 10.12 | V IF Elfsborg | 4:0 | P |
| 09.20 | D AIK Stockholm | 2:1 | V |
| 09.12 | V IFK Goteborg | 2:1 | P |
| 09.05 | V Degerfors IF | 2:0 | P |
| 08.29 | D Kalmar FF | 1:0 | V |
| 08.22 | V Orgryte IS | 1:1 | R |
| 08.17 | V BK Hacken | 1:0 | P |
| 08.09 | D Gais | 0:2 | P |
| 08.03 | D Sirius | 0:2 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 3 | 5 | 16 | 16:45 |
| Doma | 12 | 3 | 2 | 7 | 9:19 |
| Venku | 12 | 0 | 3 | 9 | 7:26 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 2,5 gólu | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Over 3,5 gólu | 17% (4/24) | 17% (2/12) | 17% (2/12) |
| Oba týmy skórují | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Čisté konto | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Nedal gól | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Výhry | 13% (3/24) | 25% (3/12) | 0% (0/12) |
| Remízy | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Gól v 1. poločase | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 71% (17/24) | 83% (10/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 50% (12/24) | 67% (8/12) | 33% (4/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 38% (9/24) | 58% (7/12) | 17% (2/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 29% (7/24) | 42% (5/12) | 17% (2/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 25% (6/24) | 33% (4/12) | 17% (2/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Over 6,5 rohu | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 7,5 rohu | 83% (20/24) | 75% (9/12) | 92% (11/12) |
| Over 8,5 rohu | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Over 9,5 rohu | 67% (16/24) | 58% (7/12) | 75% (9/12) |
| Over 10,5 rohu | 58% (14/24) | 42% (5/12) | 75% (9/12) |
| Over 11,5 rohu | 54% (13/24) | 33% (4/12) | 75% (9/12) |
| Over 12,5 rohu | 42% (10/24) | 25% (3/12) | 58% (7/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Tim Rönning Bra | 23 | 2070 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Pascal Gregor Obr | 23 | 2070 | 0 | 0 | 3 | 1 | 20 | 1 | 0 |
| Andre Boman Obr | 23 | 2014 | 0 | 1 | 2 | 2 | 17 | 1 | 1 |
| Joel Allansson Zál | 23 | 1904 | 0 | 1 | 9 | 3 | 17 | 1 | 0 |
| Rocco Ascone Zál | 22 | 1762 | 4 | 0 | 17 | 10 | 25 | 4 | 0 |
| Rami Kaib Obr | 22 | 1757 | 0 | 2 | 14 | 3 | 21 | 6 | 0 |
| Hussein Carneil Zál | 23 | 1593 | 2 | 2 | 43 | 22 | 37 | 2 | 0 |
| Ludvig Arvidsson Zál | 21 | 1553 | 2 | 1 | 21 | 11 | 7 | 0 | 0 |
| Omar Faraj Úto | 23 | 1387 | 4 | 0 | 38 | 15 | 24 | 1 | 0 |
| Erko Tougjas Obr | 18 | 1385 | 0 | 0 | 4 | 0 | 15 | 2 | 0 |
| Gabriel Wallentin Obr | 16 | 1278 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Marvin Illary Zál | 22 | 926 | 0 | 2 | 11 | 8 | 11 | 0 | 0 |
| Oliver Kapsimalis Úto | 17 | 755 | 0 | 0 | 9 | 4 | 7 | 1 | 0 |
| Malte Persson Úto | 24 | 621 | 1 | 1 | 15 | 2 | 13 | 0 | 0 |
| Niilo Mäenpää Zál | 11 | 577 | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Tom Trybull Zál | 6 | 467 | 0 | 0 | 1 | 0 | 16 | 4 | 0 |
| Otso Liimatta Zál | 9 | 442 | 2 | 0 | 3 | 2 | 9 | 2 | 0 |
| Aleksander Nilsson Zál | 10 | 392 | 0 | 0 | 3 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Ajdin Zeljkovic Úto | 6 | 340 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 |
| Gustav Friberg Obr | 4 | 206 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| William Lykke Bra | 1 | 90 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Filip Schyberg Obr | 4 | 74 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Emmanuel Yeboah Úto | 3 | 59 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Vincent Johansson Zál | 2 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Joel Nilsson Zál | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |