
Allsvenskan · Szwecja
IF Elfsborg: forma i statystyki
Forma RZZZP
Dziś o 14:00: Sirius vs IF Elfsborg
Aktualne serie
4
bez porażki
0
wygrane z rzędu
0
przegrane z rzędu
11
mecze ze strzelonym golem
0
czyste konta z rzędu
Ostatnie mecze
| Data | Rywal | Wynik | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | N Sirius | 2:2 | R |
| 10.12 | U Halmstad | 4:0 | Z |
| 09.20 | N Djurgardens IF | 1:2 | Z |
| 09.13 | U Kalmar FF | 1:0 | Z |
| 09.06 | N IF Brommapojkarna | 2:1 | P |
| 08.29 | U Degerfors IF | 2:0 | Z |
| 08.23 | N IFK Goteborg | 1:1 | R |
| 08.14 | U Vasteras SK FK | 3:0 | Z |
| 08.08 | N Mjallby AIF | 0:1 | Z |
| 07.26 | N Malmo FF | 1:2 | Z |
Bilans
| Mecze | M | Z | R | P | Bramki |
|---|---|---|---|---|---|
| Razem | 24 | 11 | 8 | 5 | 37:24 |
| U siebie | 12 | 7 | 3 | 2 | 21:9 |
| Na wyjeździe | 12 | 4 | 5 | 3 | 16:15 |
Statystyki
| Statystyka | Razem | U siebie | Wyjazd |
|---|---|---|---|
| Over 1.5 gola | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Over 2.5 gola | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Over 3.5 gola | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
| Obie drużyny strzelą | 63% (15/24) | 50% (6/12) | 75% (9/12) |
| Czyste konto | 33% (8/24) | 50% (6/12) | 17% (2/12) |
| Nie strzelił gola | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Zwycięstwa | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Remisy | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Gol w 1. połowie | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Over 1.5 w 1. połowie | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Gol w 2. połowie | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 1.5 w 2. połowie | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Over 1.5 żółtej kartki | 75% (18/24) | 67% (8/12) | 83% (10/12) |
| Over 2.5 żółtej kartki | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Over 3.5 żółtej kartki | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Over 4.5 żółtej kartki | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Over 5.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 0% (0/12) | 17% (2/12) |
| Over 6.5 żółtej kartki | 8% (2/24) | 0% (0/12) | 17% (2/12) |
| Over 7.5 żółtej kartki | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Faule drużyny Over 8.5 | 79% (19/24) | 92% (11/12) | 67% (8/12) |
| Faule drużyny Over 9.5 | 67% (16/24) | 75% (9/12) | 58% (7/12) |
| Faule drużyny Over 10.5 | 58% (14/24) | 67% (8/12) | 50% (6/12) |
| Faule drużyny Over 11.5 | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Faule drużyny Over 12.5 | 25% (6/24) | 25% (3/12) | 25% (3/12) |
| Faule drużyny Over 13.5 | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Faule w meczu Over 20.5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Faule w meczu Over 22.5 | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 24.5 | 29% (7/24) | 25% (3/12) | 33% (4/12) |
| Faule w meczu Over 26.5 | 17% (4/24) | 8% (1/12) | 25% (3/12) |
| Over 6.5 rzutu rożnego | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 7.5 rzutu rożnego | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Over 8.5 rzutu rożnego | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Over 9.5 rzutu rożnego | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Over 10.5 rzutu rożnego | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 11.5 rzutu rożnego | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Over 12.5 rzutu rożnego | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
Kadra w tym sezonie
Zawodnicy, którzy zagrali dla drużyny w lidze, od największej liczby minut.
| Zawodnik | Mecze | Min. | G | A | Strzały | Celne | Faule | Żółte | Czerwone |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isak Pettersson Bra | 24 | 2165 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 |
| Thomas Isherwood Obr | 24 | 2157 | 0 | 1 | 9 | 2 | 12 | 2 | 0 |
| Julius Magnusson Pom | 23 | 2064 | 3 | 3 | 22 | 10 | 16 | 3 | 0 |
| Niklas Hult Obr | 23 | 2003 | 1 | 4 | 10 | 5 | 26 | 2 | 0 |
| Simon Olsson Pom | 23 | 1869 | 2 | 2 | 12 | 7 | 14 | 3 | 0 |
| Rasmus Wikström Obr | 22 | 1613 | 1 | 0 | 7 | 3 | 20 | 3 | 0 |
| Julius Beck Pom | 20 | 1516 | 1 | 2 | 12 | 7 | 32 | 2 | 0 |
| Leo Östman Nap | 24 | 1394 | 9 | 2 | 26 | 15 | 26 | 2 | 0 |
| Momoh Ibrahim Kamara Pom | 20 | 1351 | 6 | 3 | 39 | 15 | 13 | 1 | 0 |
| Arbër Zeneli Pom | 21 | 1261 | 4 | 2 | 27 | 10 | 9 | 2 | 0 |
| Sebastian Holmén Obr | 16 | 1089 | 0 | 0 | 8 | 4 | 19 | 4 | 0 |
| Simon Hedlund Pom | 19 | 932 | 0 | 1 | 6 | 1 | 6 | 0 | 0 |
| Alexander Jensen Obr | 11 | 927 | 0 | 3 | 2 | 1 | 12 | 1 | 0 |
| Ari Sigurpálsson Nap | 21 | 736 | 4 | 1 | 13 | 8 | 11 | 2 | 0 |
| Taylor Silverholt Nap | 13 | 658 | 1 | 2 | 12 | 3 | 7 | 1 | 0 |
| Rufai Mohammed Obr | 15 | 634 | 0 | 1 | 8 | 3 | 8 | 0 | 0 |
| Frederik Ihler Nap | 14 | 561 | 2 | 1 | 10 | 6 | 6 | 2 | 0 |
| Sven Ossian Nordvall Pom | 9 | 270 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Per Frick Nap | 5 | 172 | 0 | 0 | 1 | 1 | 8 | 0 | 0 |
| Ozor Victor Okeke Pom | 3 | 138 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Buhari Ibrahim Obr | 5 | 133 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 |
| Altti Hellemaa Pom | 5 | 95 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Frode Aronsson Obr | 4 | 58 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Marcus Rohdén Pom | 2 | 57 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Gottfrid Rapp Pom | 3 | 45 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Viggo Elfstrom Obr | 3 | 32 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dion Krasniqi Nap | 3 | 22 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ludvig Richtnér Pom | 1 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jonathan Esenga Obr | 2 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |