
Allsvenskan · Švédsko
Sirius: forma a statistiky
Forma RVVVV
Dnes v 14:00: Sirius vs IF Elfsborg
Aktuální série
5
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
5
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | D IF Elfsborg | 2:2 | R |
| 10.10 | V Gais | 0:1 | V |
| 09.19 | V Orgryte IS | 1:2 | V |
| 09.14 | D Degerfors IF | 2:0 | V |
| 09.05 | V Vasteras SK FK | 0:1 | V |
| 08.31 | D Malmo FF | 0:1 | P |
| 08.21 | D BK Hacken | 0:3 | P |
| 08.15 | V Mjallby AIF | 4:3 | P |
| 08.10 | D IF Brommapojkarna | 2:2 | R |
| 08.03 | V Halmstad | 0:2 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 17 | 4 | 3 | 55:30 |
| Doma | 12 | 7 | 3 | 2 | 27:17 |
| Venku | 12 | 10 | 1 | 1 | 28:13 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 gólu | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Over 3,5 gólu | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Oba týmy skórují | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Čisté konto | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Nedal gól | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Výhry | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Remízy | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Gól v 1. poločase | 83% (20/24) | 100% (12/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Gól ve 2. poločase | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 42% (10/24) | 42% (5/12) | 42% (5/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 21% (5/24) | 8% (1/12) | 33% (4/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 0% (0/24) | 0% (0/12) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 75% (18/24) | 58% (7/12) | 92% (11/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 54% (13/24) | 50% (6/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 46% (11/24) | 50% (6/12) | 42% (5/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 38% (9/24) | 42% (5/12) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (12/24) | 42% (5/12) | 58% (7/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 38% (9/24) | 33% (4/12) | 42% (5/12) |
| Over 6,5 rohu | 96% (23/24) | 92% (11/12) | 100% (12/12) |
| Over 7,5 rohu | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Over 8,5 rohu | 88% (21/24) | 83% (10/12) | 92% (11/12) |
| Over 9,5 rohu | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Over 10,5 rohu | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Over 11,5 rohu | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 12,5 rohu | 21% (5/24) | 17% (2/12) | 25% (3/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Celic Bra | 24 | 2160 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 |
| Isak Bjerkebo Zál | 24 | 2112 | 14 | 6 | 62 | 39 | 13 | 0 | 0 |
| Marcus Lindberg Zál | 23 | 2068 | 2 | 6 | 11 | 8 | 31 | 3 | 0 |
| Melker Heier Zál | 23 | 2045 | 1 | 2 | 14 | 6 | 37 | 4 | 0 |
| Oscar Krusnell Obr | 23 | 2033 | 0 | 3 | 3 | 1 | 20 | 3 | 0 |
| Henrik Castegren Obr | 22 | 1980 | 3 | 0 | 20 | 14 | 22 | 0 | 0 |
| Tobias Anker Obr | 21 | 1880 | 2 | 1 | 10 | 4 | 27 | 2 | 0 |
| Mohamed Soumah Obr | 20 | 1702 | 4 | 0 | 7 | 5 | 20 | 4 | 1 |
| Victor Svensson Zál | 24 | 1511 | 3 | 3 | 20 | 8 | 34 | 2 | 0 |
| Robbie Ure Úto | 15 | 1344 | 15 | 2 | 34 | 23 | 11 | 0 | 0 |
| Neo Jönsson Úto | 15 | 716 | 2 | 2 | 18 | 9 | 14 | 2 | 0 |
| Victor Ekstrom Obr | 11 | 673 | 1 | 0 | 3 | 1 | 6 | 1 | 0 |
| Charlie Nilden Zál | 19 | 606 | 0 | 0 | 2 | 1 | 11 | 2 | 0 |
| Odera Samuel Adindu Úto | 16 | 558 | 1 | 0 | 6 | 3 | 6 | 1 | 0 |
| Joakim Persson Úto | 12 | 490 | 0 | 2 | 5 | 0 | 7 | 1 | 0 |
| Simon Sandberg Obr | 11 | 425 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| Zalán Vancsa Zál | 5 | 297 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jesper Uneken Úto | 5 | 287 | 1 | 0 | 6 | 1 | 5 | 1 | 0 |
| Matthias Nartey Zál | 9 | 181 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | 0 | 0 |
| August Ljungberg Úto | 5 | 155 | 1 | 1 | 7 | 3 | 2 | 0 | 0 |
| Noel Milleskog Zál | 3 | 125 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| J. Persson | 2 | 124 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Otso Liimatta Zál | 3 | 66 | 2 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | 0 |
| Adam Wikman Zál | 4 | 65 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Åke Andersson Úto | 1 | 27 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 |
| Hugo Andersson Mella Zál | 2 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Isaac Höök Obr | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |