
Allsvenskan · Švédsko
IFK Goteborg: forma a statistiky
Forma RVVVV
Aktuální série
7
bez porážky
0
výher v řadě
0
proher v řadě
7
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.17 | V AIK Stockholm | 2:2 | R |
| 10.09 | D Vasteras SK FK | 1:0 | V |
| 09.19 | V IF Brommapojkarna | 0:1 | V |
| 09.12 | D Halmstad | 2:1 | V |
| 09.07 | V Mjallby AIF | 1:4 | V |
| 08.30 | D Orgryte IS | 1:0 | V |
| 08.23 | D IF Elfsborg | 1:1 | R |
| 08.16 | V Degerfors IF | 3:0 | P |
| 08.09 | D Kalmar FF | 3:2 | V |
| 08.02 | D Degerfors IF | 2:0 | V |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 10 | 6 | 8 | 34:43 |
| Doma | 12 | 6 | 3 | 3 | 16:13 |
| Venku | 12 | 4 | 3 | 5 | 18:30 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 83% (20/24) | 75% (9/12) | 92% (11/12) |
| Over 2,5 gólu | 54% (13/24) | 42% (5/12) | 67% (8/12) |
| Over 3,5 gólu | 38% (9/24) | 17% (2/12) | 58% (7/12) |
| Oba týmy skórují | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Čisté konto | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Nedal gól | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |
| Výhry | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Remízy | 25% (6/24) | 25% (3/12) | 25% (3/12) |
| Gól v 1. poločase | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 42% (10/24) | 17% (2/12) | 67% (8/12) |
| Gól ve 2. poločase | 88% (21/24) | 92% (11/12) | 83% (10/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 58% (14/24) | 50% (6/12) | 67% (8/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 92% (22/24) | 100% (12/12) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 33% (8/24) | 33% (4/12) | 33% (4/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (3/24) | 25% (3/12) | 0% (0/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 8% (2/24) | 17% (2/12) | 0% (0/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 83% (20/24) | 92% (11/12) | 75% (9/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 50% (12/24) | 67% (8/12) | 33% (4/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 33% (8/24) | 50% (6/12) | 17% (2/12) |
| Over 6,5 rohu | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Over 7,5 rohu | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Over 8,5 rohu | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Over 9,5 rohu | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Over 10,5 rohu | 67% (16/24) | 67% (8/12) | 67% (8/12) |
| Over 11,5 rohu | 63% (15/24) | 67% (8/12) | 58% (7/12) |
| Over 12,5 rohu | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| David Kruse Zál | 23 | 2021 | 2 | 1 | 19 | 12 | 32 | 3 | 0 |
| Tobias Heintz Zál | 23 | 1962 | 6 | 5 | 53 | 24 | 18 | 5 | 0 |
| Felix Eriksson Obr | 20 | 1675 | 2 | 2 | 15 | 5 | 10 | 3 | 0 |
| August Erlingmark Obr | 18 | 1554 | 1 | 0 | 21 | 5 | 14 | 4 | 0 |
| Adam Bergmark Wiberg Úto | 19 | 1549 | 1 | 3 | 27 | 11 | 22 | 3 | 0 |
| Noah Tolf Obr | 16 | 1204 | 1 | 2 | 11 | 4 | 16 | 1 | 0 |
| Rockson Yeboah Obr | 15 | 1196 | 2 | 1 | 8 | 4 | 11 | 2 | 1 |
| Elis Bishesari Bra | 13 | 1170 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Jonas Bager Obr | 13 | 1138 | 0 | 0 | 5 | 1 | 26 | 4 | 0 |
| Oliver Mansson Zál | 13 | 993 | 0 | 2 | 8 | 2 | 23 | 2 | 0 |
| Viktor Andersson Bra | 11 | 990 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Sebastian Clemmensen Zál | 16 | 988 | 3 | 3 | 24 | 8 | 11 | 1 | 0 |
| Alexander Jallow Obr | 13 | 950 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | 1 | 0 |
| Sam Larsson Zál | 12 | 927 | 7 | 2 | 20 | 12 | 19 | 1 | 0 |
| Filip Ottosson Zál | 14 | 769 | 1 | 0 | 2 | 2 | 10 | 2 | 0 |
| Hjörtur Hermannsson Obr | 9 | 746 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | 3 | 0 |
| Kolbeinn Thordarson Zál | 13 | 631 | 0 | 0 | 8 | 2 | 19 | 6 | 0 |
| Saidou Alioum Moubarak Úto | 13 | 621 | 0 | 1 | 12 | 4 | 5 | 2 | 0 |
| Max Fenger Úto | 14 | 507 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 2 | 0 |
| Alexander Simmelhack Úto | 5 | 426 | 3 | 1 | 9 | 5 | 9 | 0 | 0 |
| Benjamin Brantlind Zál | 9 | 367 | 1 | 0 | 7 | 5 | 4 | 1 | 0 |
| Nino Žugelj Úto | 5 | 329 | 2 | 0 | 9 | 3 | 7 | 0 | 0 |
| Issaka Seidu Obr | 7 | 184 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 |
| Alfons Boren Úto | 7 | 170 | 1 | 0 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 |
| Kevin Ackermann Zál | 5 | 169 | 0 | 0 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 |
| Ramon Pascal Lundqvist Zál | 5 | 161 | 0 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Tiago Coimbra Úto | 7 | 151 | 0 | 0 | 3 | 2 | 3 | 1 | 0 |
| Imam Jagne Zál | 6 | 113 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 |
| Emil Fasth Zál | 4 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Leo Radakovic Zál | 3 | 22 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Rasmus Nafors Dahlin Obr | 2 | 21 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 |