
Allsvenskan · Švédsko
Mjallby AIF: forma a statistiky
Forma PRPRR
Dnes v 14:00: Vasteras SK FK vs Mjallby AIF
Aktuální série
0
bez porážky
0
výher v řadě
1
proher v řadě
0
zápasů se vstřeleným gólem
0
čistých kont v řadě
Poslední zápasy
| Datum | Soupeř | Výsledek | |
|---|---|---|---|
| 10.18 | V Vasteras SK FK | 1:0 | P |
| 10.10 | D Degerfors IF | 1:1 | R |
| 09.20 | D Gais | 0:3 | P |
| 09.16 | V AIK Stockholm | 1:1 | R |
| 09.11 | V BK Hacken | 1:1 | R |
| 09.07 | D IFK Goteborg | 1:4 | P |
| 09.03 | D Djurgardens IF | 0:2 | P |
| 08.31 | V Djurgardens IF | 4:0 | P |
| 08.15 | D Sirius | 4:3 | V |
| 08.08 | D IF Elfsborg | 0:1 | P |
Bilance
| Zápasy | Z | V | R | P | Góly |
|---|---|---|---|---|---|
| Celkem | 24 | 5 | 8 | 11 | 28:40 |
| Doma | 12 | 3 | 2 | 7 | 12:19 |
| Venku | 12 | 2 | 6 | 4 | 16:21 |
Statistiky
| Statistika | Celkem | Doma | Venku |
|---|---|---|---|
| Over 1,5 gólu | 79% (19/24) | 75% (9/12) | 83% (10/12) |
| Over 2,5 gólu | 46% (11/24) | 42% (5/12) | 50% (6/12) |
| Over 3,5 gólu | 25% (6/24) | 17% (2/12) | 33% (4/12) |
| Oba týmy skórují | 50% (12/24) | 33% (4/12) | 67% (8/12) |
| Čisté konto | 17% (4/24) | 25% (3/12) | 8% (1/12) |
| Nedal gól | 42% (10/24) | 50% (6/12) | 33% (4/12) |
| Výhry | 21% (5/24) | 25% (3/12) | 17% (2/12) |
| Remízy | 33% (8/24) | 17% (2/12) | 50% (6/12) |
| Gól v 1. poločase | 63% (15/24) | 42% (5/12) | 83% (10/12) |
| Over 1,5 v 1. poločase | 33% (8/24) | 25% (3/12) | 42% (5/12) |
| Gól ve 2. poločase | 71% (17/24) | 67% (8/12) | 75% (9/12) |
| Over 1,5 ve 2. poločase | 46% (11/24) | 58% (7/12) | 33% (4/12) |
| Over 1,5 žluté karty | 75% (18/24) | 83% (10/12) | 67% (8/12) |
| Over 2,5 žluté karty | 67% (16/24) | 75% (9/12) | 58% (7/12) |
| Over 3,5 žluté karty | 63% (15/24) | 75% (9/12) | 50% (6/12) |
| Over 4,5 žluté karty | 29% (7/24) | 33% (4/12) | 25% (3/12) |
| Over 5,5 žluté karty | 13% (3/24) | 8% (1/12) | 17% (2/12) |
| Over 6,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Over 7,5 žluté karty | 4% (1/24) | 0% (0/12) | 8% (1/12) |
| Fauly týmu Over 8,5 | 92% (22/24) | 92% (11/12) | 92% (11/12) |
| Fauly týmu Over 9,5 | 79% (19/24) | 67% (8/12) | 92% (11/12) |
| Fauly týmu Over 10,5 | 75% (18/24) | 58% (7/12) | 92% (11/12) |
| Fauly týmu Over 11,5 | 71% (17/24) | 58% (7/12) | 83% (10/12) |
| Fauly týmu Over 12,5 | 63% (15/24) | 58% (7/12) | 67% (8/12) |
| Fauly týmu Over 13,5 | 50% (12/24) | 50% (6/12) | 50% (6/12) |
| Fauly v zápase Over 20,5 | 83% (20/24) | 83% (10/12) | 83% (10/12) |
| Fauly v zápase Over 22,5 | 75% (18/24) | 75% (9/12) | 75% (9/12) |
| Fauly v zápase Over 24,5 | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Fauly v zápase Over 26,5 | 58% (14/24) | 58% (7/12) | 58% (7/12) |
| Over 6,5 rohu | 71% (17/24) | 75% (9/12) | 67% (8/12) |
| Over 7,5 rohu | 54% (13/24) | 58% (7/12) | 50% (6/12) |
| Over 8,5 rohu | 50% (12/24) | 58% (7/12) | 42% (5/12) |
| Over 9,5 rohu | 42% (10/24) | 58% (7/12) | 25% (3/12) |
| Over 10,5 rohu | 42% (10/24) | 58% (7/12) | 25% (3/12) |
| Over 11,5 rohu | 38% (9/24) | 58% (7/12) | 17% (2/12) |
| Over 12,5 rohu | 29% (7/24) | 42% (5/12) | 17% (2/12) |
Kádr v této sezoně
Hráči, kteří za tým nastoupili v lize, od nejvíce minut.
| Hráč | Zápasy | Min. | G | A | Střely | Na branku | Fauly | Žluté | Červené |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jacob Bergström Úto | 24 | 2015 | 9 | 0 | 37 | 22 | 30 | 1 | 0 |
| Jesper Gustavsson Zál | 23 | 2011 | 0 | 2 | 5 | 1 | 34 | 5 | 0 |
| Robin Wallinder Bra | 20 | 1805 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Abdullah Iqbal Obr | 21 | 1690 | 0 | 2 | 1 | 1 | 16 | 4 | 0 |
| Axel Norén Obr | 21 | 1658 | 0 | 0 | 11 | 6 | 22 | 2 | 1 |
| Villiam Granath Zál | 23 | 1588 | 1 | 2 | 18 | 6 | 25 | 1 | 0 |
| Tony Miettinen Obr | 20 | 1573 | 0 | 1 | 11 | 4 | 27 | 6 | 0 |
| Viktor Gustafson Zál | 19 | 1239 | 0 | 1 | 7 | 4 | 33 | 5 | 0 |
| Jeppe Kjaer Úto | 18 | 1067 | 3 | 1 | 19 | 8 | 29 | 5 | 0 |
| Tom Pettersson Obr | 16 | 996 | 1 | 0 | 7 | 3 | 12 | 5 | 0 |
| Áki Samuelsen Úto | 17 | 985 | 2 | 3 | 22 | 14 | 14 | 3 | 0 |
| Max Nielsen Obr | 17 | 871 | 0 | 3 | 10 | 3 | 14 | 0 | 0 |
| Elliot Stroud Zál | 10 | 810 | 3 | 1 | 14 | 9 | 6 | 0 | 0 |
| Abdoulie Manneh Úto | 11 | 804 | 2 | 3 | 23 | 10 | 4 | 0 | 0 |
| Ludwig Thorell Zál | 9 | 651 | 1 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 0 |
| Ludvig Tidstrand Zál | 17 | 585 | 0 | 0 | 7 | 2 | 15 | 3 | 0 |
| Olle Lindberg Zál | 16 | 559 | 3 | 1 | 6 | 4 | 11 | 1 | 0 |
| Ali Youssef Úto | 10 | 478 | 1 | 0 | 19 | 9 | 5 | 1 | 0 |
| Ludvig Svanberg Obr | 8 | 398 | 0 | 0 | 1 | 1 | 7 | 0 | 0 |
| Romeo Leandersson Zál | 12 | 363 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Mads Enggård Zál | 7 | 345 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10 | 1 | 0 |
| Ian Hoffmann Obr | 5 | 195 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 |
| Martin Agnarsson Zál | 4 | 189 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 |
| Sebastian Hansen Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| A. Lundin Bra | 2 | 180 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Teo Helge Zál | 4 | 155 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 |
| Bork Bang-Kittilsen Úto | 5 | 132 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Timo Stavitski Úto | 4 | 112 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 |
| Villum Dalsgaard Úto | 2 | 42 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Christian Tchouante Obr | 1 | 27 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ibrahim Adewale Úto | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |